با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد

دانلود و خرید کتاب برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد

۴٫۴ از ۱۷ نظر
۴٫۴ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد

«برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد» نوشته وین دایر(۲۰۱۵-۱۹۴۰)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: من نسخه اولیه این کتاب را در تاریخ پانزدهم ژوئن سال ۲۰۰۰ در خانه خود واقع در موئه با حسی شگفت‌انگیز از فضیلت و کمال به پایان رساندم. کمی بعد ـ پس از گذشت چند ماه ـ تشخیص دادم که مأمور شده‌ام تا آنچه را نوشته بودم به کار برم و اصول پیدا کردن راه‌حلی معنوی برای هر مشکل را، ابتدا در زندگی شخصی خود آزمایش کنم. در پاییز سال ۲۰۰۰ هنگامی که در اتاق هتل تنها بودم، واقعاً به زانو درآمدم. به سختی نفس می‌کشیدم. انگار قفسه‌ سینه‌ام را تحت قشار گذاشته بودند. بسیار عرق می‌ریختم و به زودی فهمیدم که دچار حمله قلبی شده‌ام. اما تصور چنین چیزی نیز بسیار اشتباه بود. من سیگار نمی‌کشیدم. مشروبات الکلی مصرف نمی‌کردم، اضافه وزن نداشتم، هر روز ورزش می‌کردم و دقیقاً برنامه زندگی من از ۲۵ سال قبل تا آن روز چنین بود. به تغذیه‌ام توجه بسیاری نشان می‌دادم. من نباید دچار حمله قلبی می‌شدم. حمله قلبی برای اشخاصی اتفاق می‌افتد که با روش زندگی‌شان حمله‌های قلبی متعددی را به زندگی خود دعوت می‌کنند؛ نه، من. نه، دکتر وین دایر. اما به هر حال این اتفاق افتاده بود و من در بیمارستان بودم، در حالی که سیم‌های مانیتور به سرتاسر بالاتنه‌ام متصل بود و سرمی هم وارد بدنم می‌شد. از پذیرفتن این‌که چنین اتفاقی برایم افتاده بود، اجتناب می‌ورزیدم. در حضور خانواده‌ام ناله می‌کردم و صادقانه بگویم بسیار ترسیده بودم. بعد از سپری شدن روز اول دوباره شروع کردم تا آنچه را در این کتاب نوشته بودم و شما اکنون مشغول خواندن آن هستید، آزمایش کنم. عنوان کتاب را بارها و بارها به خودم یادآوری کردم: برای هر مشکلی راه‌حلی معنوی وجود دارد، و بیماری من قطعاً یک مشکل به شمار می‌رفت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
SARA
۱۳۹۵/۱۰/۰۹

لطفا قبل از خوندن کتاب های وین دایر ،،یک جستجویی تو اینترنت درباره ی اعتقاداتش(و دخالت اعتقاداتش در کتاب هاش) داشته باشید .ممنون میشم

غریبه
۱۳۹۵/۱۲/۲۱

وین دایر اعتقادات خاصی داره که بعضیاش مخالف اعتقادات اسلامیه ولی در خیلی از زمینه ها هم حرفاش به اسلام بسیار نزدیک است. جالبه که چقدر زیادند از اندیشمندان جهان که صحبت از معنویت کردند و در آثارشون از

- بیشتر
Mahnaz
۱۳۹۷/۱۲/۱۸

یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم همین کتاب بود، مطالعه ی بدون قضاوت و تعصب میخواد، متاسفانه قشر به ظاهر مذهبی رو خوشحال نمیکنه. چون معنویت رو از مذهب جدا کرده و این یکی از مهم ترین حقایق دنیاست.

- بیشتر
کتاب 1984
۱۳۹۸/۰۱/۰۲

همه کتاب های وین دایر فوق العاده هستن

mostafa
۱۳۹۸/۰۱/۱۷

تازه میخوام شروع کنم امیدوارم خوب باشه

🌻سپیده 🌻
۱۳۹۶/۰۲/۰۴

"وین دایر" : بیایید خود را ثروتمند و سالم و خوشبخت تصور کنیم. و همه ی امور خود را سرشار از نظم الهی ببینیم،اما راه تحقق آرزو را به دست عقل کل بسپریم. او راههایی را می شناسد که تو از آن بی

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۴)
معنویت یعنی خدا و خدا یعنی عشق.
کتاب 1984
به عبارت دیگر، زندگی معنوی روشی است که در آن انسان به‌جای این‌که تنها قدم بردارد، با خدا گام برمی‌دارد.
کتاب 1984
بازآ، بازآ، هر آنچه هستی بازآ این درگه ما درگه نومیدی نیست گر عابد و گبر و بت‌پرستی بازآ صد بار اگر توبه شکستی بازآ
کتاب 1984
من این عبارت شکسپیر را همیشه، بسیار دوست داشته‌ام: «به درون خود سفر کن، در بزن و از قلبت بپرس که نظر او چیست»
کتاب 1984
در خلقت خداوند هیچ‌گونه اشتباهی وجود ندارد همه اسرار و همه رنج‌ها فقط در ذهن شکل می‌گیرند...
Mahnaz
خداوند مظهر نیکی است. خداوند خالق است و در همه‌ جا حضور دارد و آنچه غیرخدایی است نمی‌تواند به وجود آید مگر این‌که ما در اندیشه خود به آن اجازه حضور دهیم.
golemaryam
هنگامی که ارتباط معنوی دارید دنبال فرصت نیستید تا به دیگری آسیب برسانید، درباره کسی قضاوت نمی‌کنید و به کسی تهمت نمی‌زنید. به درجه‌ای از سعادت می‌رسید که پی می‌برید با خدا در ارتباط هستید و از تأثیرات هر کس و هر چیزی که خارج از دنیای شماست، آزاد و رها هستید.
کتاب باز
«آرامش، نسیم جان‌بخش ازلی خداوند در درون شماست»
کتاب 1984
زندگی معنوی روشی است که در آن انسان به‌جای این‌که تنها قدم بردارد، با خدا گام برمی‌دارد.
کتاب باز
«همه درد و رنج‌ها به سادگی از یک جستجوی بیهوده برای آنچه می‌خواهید و پافشاری برای این‌که آن را کجا باید بیابید، نشأت می‌گیرد.»
Doris

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۲۶-۲۱-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۳۵۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۲۶-۲۱-۴