با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازگشت شاه (جلد ۳ از ارباب حلقه‌ها)

دانلود و خرید کتاب بازگشت شاه (جلد ۳ از ارباب حلقه‌ها)

۴٫۶ از ۱۳ نظر
۴٫۶ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازگشت شاه (جلد ۳ از ارباب حلقه‌ها)  نوشته  جی. آر. آر. تالکین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بازگشت شاه (جلد ۳ از ارباب حلقه‌ها)

«بازگشت شاه» بخش سوم و پایانی از مجموعه ارباب حلقه‌ها، نوشته جی. آر. آر. تالکین(۱۹۷۳-۱۸۹۲)، نویسنده انگلیسی است. ارباب(فرمانروای) حلقه‌ها مهمترین اثر تالکین است که وی سال‌ها برای نگارش و آفرینش جهان داستانی و رمزآلود آن تلاش کرد. این جلد از مجموعه دربردارنده کتاب پنجم و ششم از کتاب است. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: پی‌پین از پناه شنل گندالف بیرون را نگریست. نمی‌دانست بیدار است، یا باز خواب می‌بیند، و هنوز در همان رویای شتابناکی سیر می‌کند که از هنگامِ شروعِ سفرِ سواره بزرگ، او را به خود مشغول کرده بود. جهانِ تاریک شتابان از کنارش می‌گذشت و باد با صدای بلند در گوشش آواز می‌خواند. چیزی جز ستاره‌های دوار را نمی‌توانست ببیند، و آن دورها در سمت راست، سایه‌های عظیم را در برابر آسمان، آنجا که کوه‌های جنوب از مقابل او رژه می‌رفتند. خواب‌آلود کوشید تا گذشت زمان و مراحل سفر را محاسبه کند، اما خاطراتش آمیخته به رویا و مشکوک بود. مرحله نخست سفر را با سرعتی طاقت‌فرسا و بی‌توقف آغاز کرده بودند، و آنگاه در سپیده صبح، پی‌پین پرتو پریده رنگ طلا را دیده بود و آنان به شهر خاموش و کاخِ بزرگِ خالی از سکنه بر روی تپه رسیده بودند. تازه در پناه آن قرار گرفته بودند که سایه بالدار بار دیگر از بالای سرشان گذشته بود، و مردان همه از ترس پژمرده بودند. اما گندالف سخنانی آرامش‌بخش به او گفته بود و پی‌پین خسته، اما ناآرام در گوشه‌ای خفته و به طرزی مبهم از آمد و رفت و گفت‌وگوی مردان و نیز دستورهای گندالف آگاه شده بود. و باز بار دیگر تاختن، تاختن در شب. دو شب، نه، سه شب از هنگامی که در سنگ نگریسته بود، می‌گذشت. با این خاطره هولناک به یک باره از خواب پرید و لرزید و ناله باد پر از صداهای تهدیدآمیز شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Matin032
۱۳۹۶/۰۵/۱۱

واقعا اپلیکیشن استاندارد و به درد بخوربه

Ala
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

مثل دو جلد قبلی عالی و بی نظیر.

V For Vendetta
۱۳۹۹/۰۶/۲۸

اگر جلد 1 و 2 رو خوندید مطمئن باشید این یکی کتاب هیجان داستان به اوج میرسه

حسینی پور
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

فوق العاده بود 👍 واقعا از این کتاب لذت بردم

Ali CH
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

خب اول اینکه ارباب حلقه ها معرف حضور همه هست تقریبا چیزی که این کتابو برا من جذاب کرد ترجمه روان در عین حال مستحکم اقای علیزاده بود که تا حد زیادی به متن اصلی وفادار بودن.

ahmad.hesam
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

مرد حسابی چرا ضمایم کتاب رو نذاشتین؟؟؟؟ نصف کتاب ضمایمشه!!!!!!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
خائن ممکن است خود را رسوا کند و منشأ خیری شود که خود نمی‌خواهد.
محسن
«بله. اگر این روزها با چشم و گوش بسته توی خواب راه رفته‌ای، حالا بیدار شو!»
ala
«تو نجیب‌زاده‌ای سختگیر و ثابت‌قدمی، و چنین است که مردان آوازه‌شان در جهان می‌پیچد
Ammar
اما در عمق وجودش هنوز نوعی حس هابیتی بی‌غل و غش نیز تسخیر ناشده به حیات خود ادامه می‌داد: در کنه دل می‌دانست که حتی اگر چنین توهماتی، فریبی برای از راه به در بردن او نباشد، آن‌قدرها بزرگ نیست که چنین باری را بر دوش بگیرد. یک باغ کوچک که مال خودش باشد، برای هفت پشتش بس بود، نه باغی که گسترش پیدا کند و سرتاسر یک قلمرو را در بربگیرد؛ می‌خواست از دست‌های خودش استفاده کند، نه این که دست‌های دیگران به فرمان او مشغول کار شوند.
محسن

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۳۴-۱۷۳-۲‬‬
تعداد صفحات۵۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۳۴-۱۷۳-۲‬‬