با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهترین سال زندگی: آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید!

دانلود و خرید کتاب بهترین سال زندگی: آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید!

۴٫۹ از ۹ نظر
۴٫۹ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهترین سال زندگی: آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید!  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بهترین سال زندگی: آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید!

«بهترین سال زندگی: آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید!» نوشته دبی فورد (۲۰۱۳-۱۹۵۵) نویسنده کتاب‌های روانشناسی و سخنران انگیزشی است. دبی فورد، نویسنده‌ای‌ست که نامش در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیو یورک تایمز جا گرفته است. کتاب‌های او به بیست و شش زبان ترجمه شده‌اند و در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز یادگیری و روشن‌نگری در سراسر جهان به کار می‌روند.

چند بار با خودمان پیمان بسته‌ایم و هر بار عهد شکسته‌ایم و بر مزار آرزوهایمان گریسته‌ایم؟ تا کنون چندین بار از قفس تهی از امید واقعیت‌ها به دامان پریشان در باد رؤیاها گریخته و به آن آویخته‌ایم؟ اما امسال، هنگام برآوردن آرزوهای به ظاهر محال است و امروز همان فردای موعودی‌ست که بارها آغاز زندگی رؤیایی خود را به آن موکول کرده‌ایم!

در کتاب «بهترین سال زندگی» دبی فورد از روشی آزموده برای آفرینش یک زندگی استثنایی پرده برمی‌دارد و شما را راهنمایی می‌کند تا به عظمت خود گام بگذارید و آن جنبه‌های وجودتان را که ضامن موفقیت شماست، تقویت نمایید. آرزوی او این است که یک جنبش جهانی راه بیندازد و میلیون‌ها نفر را به آفرینش بهترین سال زندگی‌شان وادارد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

نیت برای انسان‌ها همانند نرم‌افزار برای رایانه است. هنگامی که نیت را به آگاهی خود می‌آورید، به توانایی‌های نوینی دسترسی پیدا می‌کنید که دریچه‌ای از واقعیت‌های جدید را به روی شما می‌گشایند. ناگهان شما قادر می‌شوید زندگی‌تان را با نگاه تازه‌ای ببینید. هنگامی که توانمندانه نیت می‌کنید که بهترین سال زندگی‌تان را داشته باشید، زندگی خود را به گونه‌ای خواهید دید که پیش‌تر هرگز ندیده بودید. آنگاه بی‌درنگ قدرت ایجاد تغییرات را پیدا می‌کنید و از حیطۀ حرف زدن محض، خارج می‌شوید.

وقتی نیت می‌کنید بهترین سال زندگی‌تان را داشته باشید، در واقع انتخاب می‌کنید که یک زندگی سرشار از عشق، خنده، موفقیت و رضای خاطر را به وجود آورید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
ماندانا.م
۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کتاب بسیار خوبی بود

Parisa
۱۳۹۷/۰۱/۲۲

بینظیر بود واقعا عالی👌👌👌👏👏👏

Majid
۱۳۹۶/۰۴/۰۳

پیشنهاد می‌کنم که این کتاب رو بادقت بخونید و صفحه به صفحهٔ اون رو خط بکشید و یادداشت بردارید.

ALI 79
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

عالی تر از عالی

F Abbasi
۱۳۹۸/۱۲/۱۳

کتاب انگیزشی و مفیدی بود.🌹🌹

Par.ya
۱۳۹۹/۰۵/۰۴

اگر مثل من عادت به هایلایت کردن مطالب مفید داشته باشد تو کتاب های دبی فورد باید تمام صفحات رو هایلایت کنید 😄 بخونید بخونید و بازهم بخونید. همه کتاب های دبی فورد رو مطالعه کنید و از معجزه ای که در

- بیشتر
zahra...78😊
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

سلام اگر میخواید امسال رو متفاوت آغاز کنید، این کتاب رو مطالعه بفرمایید...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۴)
اگر پروندۀ رویدادهای ناراحت‌کنندۀ گذشته را در فکرمان نبندیم و به علت حمل آن‌ها همچنان احساس تنفر، پشیمانی یا گناه داشته باشیم، تردیدی نیست که هر چه از گذشته ناتمام مانده است به آیندۀ ما نشت می‌کند و به احتمال خیلی زیاد بهترین برنامه‌هایمان را به هم می‌ریزد.
آبی آسمانی
از خودتان نپرسید که جهان به چه نیاز دارد، بلکه بپرسید که چه چیز شما را زنده می‌کند. زیرا آنچه مورد نیاز جهان است، مردمی‌ست که زنده شده‌اند.
آبی آسمانی
اگر می‌خواهیم آینده‌ای قدرتمند بسازیم که شباهتی به گذشتۀ ما نداشته باشد، باید موارد ناتمام و ناقص خود را رفع کنیم تا بتوانیم به روشنی ببینیم و با قدرت پیش برویم.
آبی آسمانی
بیش‌تر ما در بارۀ مخرب بودن برخی رفتارهایمان به خودمان دروغ می‌گوییم. علت آن است که خودویرانگرترین رفتارهایمان معمولاً در انکاری شدید و عمیق پیچیده شده‌اند. ما پیامدهای کارهایمان را انکار می‌کنیم، خودمان را گول می‌زنیم و به خود می‌قبولانیم که اگر به پیشروی در همین مسیر بی‌ثمر ادامه دهیم، بالاخره به نتیجه‌ای که می‌خواهیم، می‌رسیم.
آبی آسمانی
شاید فکر کنید که پذیرش و استقبال از حال ناخوش شما را به بیراهه بکشاند و به الگویی برای زیاده‌روی در آنچه درست به نظر نمی‌رسد تبدیل شود، اما در واقع کاملاً برعکس این حالت پیش می‌آید. وقتی هر احساسی را که در شما پدید آمده است با روی گشاده می‌پذیرید و تسلیم آن می‌شوید، معجزه‌ای رخ می‌دهد و آن حال ناخوش می‌تواند از شما عبور کند و بیرون برود.
آبی آسمانی
هنگامی که لوح ذهن ما پاک باشد، قادر هستیم بی هیچ دردسری برای بهترین زندگی‌مان برنامه‌ریزی کنیم.
آبی آسمانی
موارد ناتمام عینی - مانند بی‌نظمی، کارهای نیمه انجام شده و هر گونه برنامه یا مورد ناکامل دیگر - مانع از آن می‌شوند که ما لوح پاکی داشته باشیم که بر آن آنچه را می‌خواهیم، بیافرینیم. آن‌ها ما را از نظر جسمی، معنوی، عاطفی و ذهنی سنگین می‌کنند و شور و شادی زندگی را از ما می‌ربایند.
آبی آسمانی
فهرستی از بهانه‌هایی که برای توجیه وضعیت زندگی‌تان می‌آورید، تهیه نمایید. این گزینۀ قدرتمند را انتخاب کنید که حتی مورد علاقه‌ترین و موجه‌ترین عذر و بهانه‌هایتان را که به شما القا می‌کنند به چه علت نمی‌توانید بهترین سال زندگی‌تان را داشته باشید، کنار بگذارید
آبی آسمانی
بیش‌تر اوقات فشار و اضطراب ما نه به دلیل رویدادهای زندگی‌مان، بلکه به علت دلهره و انتظار نتیجۀ منفی‌ست. حتی وقتی شرایطی پیش می‌آید که اثبات می‌کند انتظارات ما اشتباه بودند، اغلب در همان حالت ناراحتی پیشین باقی می‌مانیم و نمی‌توانیم برای نتیجۀ مثبتی که به دست آمده است احساس قدردانی و شکرگزاری داشته باشیم.
آبی آسمانی
برای آن که بهترین سال زندگی‌تان را داشته باشید، باید مرتب وجودتان را به روی واقعیت‌های بزرگ‌تر بگشایید و آماده و مشتاق باشید که ویژگی‌های نوینی را در خود پرورش دهید. اگر به آن کسی که هم‌اکنون هستید بچسبید و حاضر به جدا شدن از آن نباشید، این فرصت استثنایی را از دست می دهید که با والاترین تجلی وجودتان دیدار کنید.
آبی آسمانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۹۹۶-۰۱-۰
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۹۹۶-۰۱-۰