دانلود و خرید کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری دیوید ای. وانس ترجمه میثم کاویانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری اثر دیوید ای. وانس

کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری

معرفی کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری

کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری نوشتهٔ دیوید ای. وانس و ترجمهٔ میثم کاویانی و جواد منتظری است. انتشارات بورس این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری

کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری درمورد ابزارها و تکنیک‌های حل مسائل مالی و تصمیم‌گیری مؤثر در کسب‌وکار سخن گفته است.

انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است.

انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند.

خواندن کتاب تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران حوزهٔ کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۴۲۷ صفحه

حجم

۷٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۴۲۷ صفحه

قیمت:
۹۸,۰۰۰
تومان