با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شجاعت: چیره شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

دانلود و خرید کتاب شجاعت: چیره شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

۴٫۳ از ۱۰ نظر
۴٫۳ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شجاعت: چیره شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شجاعت: چیره شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

«شجاعت» نوشته‌ی دبی فرود(۲۰۱۳-۱۹۵۵) نویسنده و سخنران انگیزشی پرآوازه‌ی آمریکایی است. این کتاب در خصوص بیان نحوه چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس است.

با خواندن این کتاب درمی‌یابیم که برای به پا خاستن مبارز شجاع درونمان، لازم است از نو با نیرویی سترگ که ما را به اطمینان و شجاعت وجودمان پیوند می‌دهد، ارتباط برقرار کنیم. دبی فورد در دیباچه‌ای بر آغاز این نوشته، دل به دریا می‌زند و از مراحل دشوار رویارویی با بیماری سرطان و پذیرش این وضعیت دشوار پرده برمی‌دارد. اکنون که نویسنده دلاورانه از فراز این خیزابه‌های بلاخیز گذر کرده و دیگر در میان ما نیست، خواندن شرح دلاوری‌های او و چگونگی چیره شدن بر ترس‌هایش آشکارا ما را فرامی‌خواند تا از نقش قربانی رها شویم و اسب راهوار دلیری را در میدان زندگی بتازانیم.

در این کتاب دبی فورد به روشنی در بارۀ دگرگونی شخصی‌اش می‌نویسد؛ از آن هنگام که در رویارویی با زندگی، نگرشی «ترس‌بنیاد» داشت تا هنگامی که زنی نیرومند و شجاع شد. او هیچ ملاحظه‌ای نمی‌کند و هیچ چیزی را پنهان نگه نمی‌دارد. او طرح زیستن یک زندگی شجاعانه را ادقت شرح می‌دهد. با مطالعه و درک پیشنهادهای پرمحتوای نویسنده، بی‌تردید هر چه بیش‌تر آمادۀ رویارویی با چالش‌های زندگی خود می‌شوید و این بار از موقعیتی نیرومندتر و با اعتماد به نفس بیش‌تر و همچنین با شجاعتی بیش‌تر، گام برمی‌دارید. نویسنده در این صفحات به راستی همه چیز را میان دایره ریخته است. او شجاعتی را نشان می‌دهد که نویسندگان انگشت‌شماری حاضر به نمایش آن هستند؛ به ویژه آنهایی که دارای شهرت دبی‌فورد باشند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
P.H
۱۳۹۶/۰۵/۲۳

یک کتاب عالی دیگر از دبی فورد. با تمریناتی بسیار کاربردی ، اثربخش و انرژی دهنده

farshad96
۱۳۹۸/۰۶/۲۲

خیلی کتاب خوب و تاثیر گذاریه به کسانی که در پی کسب اعتماد به نفس و رهایی و از کمال گرایی هستن این کتاب و کتاب جرات داشته باش از فردریک فانژه رو پیشنهاد میکنم.

Zohreh
۱۳۹۶/۰۳/۱۷

کتاب شجاعت دبی فورد، یک کتاب بی‌نظیر، آگاهی‌بخش و برانگیزاننده است. خوندن این کتاب رو به همهٔ کسانی که می‌خوان اعتماد به نفس و عزت نفس خودشون رو افزایش بدن تا بتونن جایگاه منحصر به فرد خودشون رو توی

- بیشتر
fateme
۱۳۹۶/۰۳/۲۴

کتاب های دبی فورد بی نظیره ،ممنون

Nebula
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

سلام این کتاب رو میشه هدیه به کاربر دیگری هم داد؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۶)
«خدا می‌تواند آن کاری را برایتو انجام دهد که خودت نمی‌توانی.»
Forest ♂️
«باید آن کاری را انجام دهی که فکر می‌کنی نمی‌توانی!»
Forest ♂️
ترس‌های خود را دوست بدارید
Forest ♂️
یک مبارز شجاع، کسی‌ست که شجاعانه با دشمن همگانی، یعنی بی‌خبری از خود می‌جنگد.
Forest ♂️
اگر می‌خواهید دوست داشتنِ همۀ وجودتان را بیاموزید که به باور من یکی از دشوارترین درس‌ها برای هر کسی‌ست، آن را در این فضای پاک و صمیمانه می‌یابید که کل وجودتان را با همۀ بزرگی‌ها و کاستی‌ها در آغوش بگیرید.
Forest ♂️
«خدای عزیزم! خواهش می‌کنم مادرم را از رنج نجات بده. خواهش می‌کنم به او کمک کن تا احساس آرامش قلبی داشته باشد. خواهش می‌کنم از رنج نجاتش بده و بگذار قلبش در آغوش پرمهر تو روز به روز التیام یابد.»
Forest ♂️
ترس می‌تواند بی‌خبر، زمام امور را به دست گیرد.
Forest ♂️
شاید متوجه شده باشید که سعی در نادیده گرفتن ترس‌هایتان معمولاً فایده‌ای ندارد. هر قدر سعی کنید، باز هم در مواقع فشار یا دلشکستگی دوباره آشکار می‌شوند
Forest ♂️
تنها مانعی که نمی‌گذارد شما کل وجود اصیلتان باشید، ترس است.
Forest ♂️
ما فقط بنا به یک دلیل در اینجا هستیم: برای آن که به نیروی مقدسی که عالم ما را اداره می‌کند، نزدیک‌تر شویم.
Forest ♂️

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۴۹۱۲
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۴۹۱۲