با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازوهای حجیم و عضلانی اثر دیوید بار

دانلود و خرید کتاب بازوهای حجیم و عضلانی

راهکارهای علمی ثابت شده برای عضلات دوسر، سه سر و ساعد بزرگ

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازوهای حجیم و عضلانی  نوشته  دیوید بار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بازوهای حجیم و عضلانی

کتاب بازوهای حجیم و عضلانی نوشته دیوید بار است که با ترجمه ندا زرندی و دیگران منتشر شده است. این کتاب راهکارهای علمی ثابت شده برای عضلات دوسر، سه سر و ساعد بزرگ است.

درباره کتاب بازوهای حجیم و عضلانی

همه می‌خواهند بازوهای لاغر و عضلانی داشته باشند، اما در مورد شما چیز متفاوتی وجود دارد. با خواندن این کتاب شما وقت و انرژی خود را جهت انجام کار بیشتری نسبت به اکثر افراد ذخیره خواهید کرد. شما چیزی بیشتر از اطلاعات سنتی کسب خواهید کرد که در ۵۰ سال گذشته در اطراف چرخیده و دوباره گرد آمده است. زمان آن فرا رسیده است که از عصر آهن خارج شوید و برای بهینه‌سازی اندام خود از پیشرفت‌های به روز و علمی در این زمینه استفاده کنید.

در نظر بگیرید که به غیر از اصلاح بدن و خالکوبی، اندام شما تنها چیزی است که به محض ورود به یک محفل در مورد شما قضاوت می‌کند و چیزهای زیادی را بیان می‌کند. بازوهای شما به ویژه مستعد این قضاوت هستند، زیرا آن‌ها بخش مهمی از عضلات چهارچوب بدنی هستند. آن‌ها همچنین بیشتر از همه اعضای بدن قابل مشاهده هستند و بنابراین زیبایی کل بدنتان را نسبت به داخل باشگاه در خارج از باشگاه به همه نشان می‌دهند. این انگیزه غریزی برای توسعه بازو چیز جدیدی نیست، چرا که آرنولد شوارتزنگر هیچ کمبودی در مورد بخش‌های بدن خود نداشت، اما مسلماً بازوهای او مشهورترین بخش بدنی وی بوده و شهرت او را دو چندان کرده بود.

این کتاب به شکل علمی به شما کمک می‌کند تا عضلات قوی و زیبا داشته باشید.

خواندن کتاب بازوهای حجیم و عضلانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به بدنی زیبا و عضلانی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۸۲۷۰۵
تعداد صفحات۲۳۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۸۲۷۰۵