با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یه درو نبستی نمکی اثر اسدالله شعبانی

دانلود و خرید کتاب یه درو نبستی نمکی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یه درو نبستی نمکی  نوشته  اسدالله شعبانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب یه درو نبستی نمکی

یه درو نبستی نمکی، سرودۀ اسداللّه شعبانی، با تصویرگری حسن عامه‌کن و طراحی گرافیک حسن عابدینی در انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

درباره یه درو نبستی نمکی

 این شعر بلند داستان نمکی، دختر زبلیه که همیشه حواسش جمع بوده به جز یه روز که شش تا در رو می‌بنده و در هفتم باز می‌مونه و ادامۀ ماجرا...

درباره اسدالله شعبانی

اسدالله شعبانی متولد چهارم تیرماه ۱۳۳۷ خورشیدی از شاعران و نویسندگان سرشناس شعر کودک و نوجوان در ایران است. وی از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۹۲ از جمله کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همراه افرادی همچون سیروس طاهباز، احمدرضا احمدی و م. آزاد، بوده‌ و عضویت در شورای کتاب کودک، دفتر تألیف کتاب‌های درسی و ... را هم در پیشینه کاری خود دارد. [۱] شعبانی نشان درجه یک هنری در رشته شعر را از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۸ دریافت کرده است. وی را می‌توان از شاعران حلقه کیهان بچه‌ها دانست که در کنار شاعرانی همچون جعفر ابراهیمی، مصطفی رحماندوست، شکوه قاسم نیا به شعر کودک می پرداختند.[۲] شعر زیبا زیبا زیبایی ای ایران در کتاب اول دبستان معروف‌ترین شعر وی است که آهنگ‌های مختلفی روی آن گذاشته شده‌ است. آثار وی از سوی انتشارات‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدرسه، امیرکبیر، افق و ... هم‌چنین انتشارات توکا (با مدیریت شخصی خودش) منتشر شده‌ است.

یه درو نبستی نمکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکانی که به داستان‌هایی که با شعر تعریف می‌شوند علاقه دارند، نمکی رو هم دوست خواهند داشت.

بخشی از یه درو نبستی نمکی

یه غول چاق

قد اتاق

اومد و گفت :«آی نمکی»

شش درو بستی نمکی

یه درو نبستی نمکی

تنبلی کردی الکی

نمکی شنید

خوابش پرید

فوری دوید یه گوشه

مثل یه بچّه موشه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حدود ۱۰۰ کتاب و رمان خوندم
۱۴۰۰/۰۸/۰۸

من چاپی این کتاب را دارم عالی است ۵ ستاره هم کم است البته برای کودکان زیر ۶ سال عالی است بچه بودم خیلی آن را دوست داشتم و هنوز هم آن را از حفظم برای زیر ۶ سال بخرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۲۰
شابک۹۷۸۶۰۰۱۷۵۶۴۵۰
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۲۰
شابک۹۷۸۶۰۰۱۷۵۶۴۵۰