با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر اثر جولی مربرگ

دانلود و خرید کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر  نوشته  جولی مربرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر

کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر نوشته جولی مربرگ و سوزان بوبر و ترجمه میراب‌زاده اردکانی است. کتاب دست در دست رنوآر یکی از کتاب‌های مجموعه هم قدم با تابلوی نقاشی است که انتشارات پرتقال منتشر کرده، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره مجموعه هم قدم با تابلوی نقاشی

مجموعه هم قدم با تابلوی نقاشی، شاهکارهای نقاشی دنیا را در دستان کودکان قرار می‌دهد. در هر جلد از این مجموعه اشعاری ساده و آهنگین کنار برجسته‌ترین و محبوب‌ترین آثار هنری قرار گرفته‌اند. هرکدام از این نقاشی‌ها اثری مستقل هستند و ترتیب نقاشی‌ها به‌گونه‌ای است که قصه‌ای شیرین روایت می‌شود. در کنار خواندن و شنیدن این ترانه‌ها کودک می‌تواند تنها با نگاه کردن به نقاشی‌های خوش‌رنگ و چشم‌نواز سرگرم شود و لذت ببرد؛ این شیوه‌ای است جذاب برای معرفی آثار نقاشان بزرگی چون ون‌گوگ، مونه، روسو و رنوآر به کودکان.

هم قدم با تابلوی نقاشی می‌تواند اولین مواجهه کودکتان با تاریخ هنر و آثار هنری باشد و چه بسا از آن‌ها هنرمندانی بزرگ بسازد. در انتهای هر جلد از این مجموعه زندگی و فعالیت‌های هر هنرمند به طور مختصر توضیح داده شده تا کودک و والدین شناخت بهتری نسبت به نقاش داشته باشند.

در این کتاب کودک شما با آثار و زندگی رنوار آشنا می‌شود.

خواندن کتاب هم قدم با تابلوی نقاشی؛ دست در دست رنوآر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان بالای ۳ سال پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۴۲-۹
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۴۲-۹