با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید (کتاب اول)

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید (کتاب اول)

ادبیات آلمانی در مهاجرت و تبعید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید (کتاب اول)  نوشته  کیقباد یزدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید (کتاب اول)

این کتاب جلد اول مجموعه درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید است که با عنوان ادبیات آلمانی در مهاجرت و تبعید، به قلم کیقباد یزدانی منتشر شده است. 

درباره مجموعه کتاب درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید

مهاجرت نویسندگان و شاعران به دلایل سیاسی و اجتماعی و نتایج فرهنگی آن که گاهی باعث پیدایش شکل ادبی خاصی یا ادبیاتی ویژه در بیرون از مرزهای کشور می‌شود، در دنیا و در ایران، پدیده‌ تازه‌ای نیست. سرزمین‌ها و فرهنگ‌های مختلف در طول تاریخ انسان بارها و بارها شاهد چنین اتفاقی بوده و هستند؛ چرا که همواره کسانی بوده‌اند که یا آثارشان پسند حاکمان وقت نبوده و مورد غضب آن‌ها قرار می‌گرفته‌اند که این خود موجب تبعید یا دست کم مهاجرت اجباری آن‌ها می‌شده است و یا آن چنان در فشار و محدودیت‌‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بودند که گاه به اختیار تن به مهاجرتی ناخواسته می‌دادند. ابعاد و کیفیت این مهاجرت‌‌ها نیز در سرزمین‌ها و دوره‌های مختلف متفاوت بوده است.  مهاجرت و تبعید در طول تاریخ مقوله‌ای همواره تکرار شونده و معاصر بوده و خواهد بود. این مجموعه کتاب سعی دارد به ادبیات مهاجرت و تبعید در کشورهای مختلف و ایران بپردازد. این جلد به ادبیات آلمانی در مهاجرت و تبعید پرداخته است.

این جلد از کتاب  بررسی کوتاهی از ادبیات آلمان بین سال های ۱۹۳۳- ۱۹۴۵ است. کتاب به معرفی نویسندگان‌، رمان‌ها و مقالات این دوره بیرون از مرزهای آلمان نازی پرداخته است. 

خواند کتاب درآمدی بر ادبیات مهاجرت و تبعید (کتاب اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات پیشنهاد می‌کنیم. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۶/۰۱
شابک۹۶۴-۳۶۲-۷۹۷-۵
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۶/۰۱
شابک۹۶۴-۳۶۲-۷۹۷-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن