با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارش ها و داشبوردهای اکسل

دانلود و خرید کتاب گزارش ها و داشبوردهای اکسل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارش ها و داشبوردهای اکسل  نوشته  مایکل الکساندر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزارش ها و داشبوردهای اکسل

کتاب گزارش ها و داشبوردهای اکسل دامیز اثر مایکل الکساندر یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه کامپیوتر است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر وقتی به داده‌ها فکر می‌کنید تعداد نامحدودی ستون‌ و ردیف‌ در ذهن‌تان یادآوری می‌شود با این کتاب یاد می‌گیرید گزارش‌ها و داشبوردهای اکسل از کارکردن با صفحه‌گسترده‌های بی‌شمار و خسته‌کننده آزادتان می‌کند و نشان می‌دهد چگونه با کشف روش‌های جدید برای ارائه‌ اطلاعات مهم، از داده‌های خود نهایت استفاده را ببرید.

خواندن کتاب گزارش ها و داشبوردهای اکسل دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به فراگیری اکسل را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۵۶-۰
تعداد صفحات۳۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۵۶-۰