با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعتماد به نفس

دانلود و خرید کتاب اعتماد به نفس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اعتماد به نفس  نوشته  کیت برتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اعتماد به نفس

کتاب اعتماد به نفس اثری از کیت برتون و برینلی پلتز یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب اطلاعات مفیدی درباره موفقیت و بالا بردن اعتماد به نفس در اختار شما قرار می‌دهد. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در کتاب اعتماد به نفس دامیز یاد می‌گیرید چطور اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. این کتاب به شما کمک می‌کند بتوانید در محیط‌های مختلف به راحتی خودتان و استعدادتان را نشان دهید و اعتماد به نفس را به بخش جدا نشدنی وجودتان تبدیل کنید. 

کتاب اعتماد به نفس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب اعتماد به نفس کتابی عالی برای تمام کسانی است که به دنبال بالا بردن اعتماد به نفسشان هستند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۱۰-۷
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۱۰-۷