با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه شهود

دانلود و خرید کتاب معجزه شهود

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه شهود  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه شهود

کتاب معجزه شهود اثری از فلورانس اسکاول شین است که با مقدمه‌ای از لوئیز هی و ترجمه مینا اعظامی منتشر شده است. این کتاب درباره شهود و قدرتش با ما صحبت می‌کند. چیزی که به گفته نویسنده، تلفن کردن ما به خداوند است.

درباره کتاب معجزه شهود

معجزه شهود، اثری از فلورانس اسکاول شین است. او در این کتاب به جای اینکه از خواسته‌های ما صحبت کند، از ناخواسته‌هایمان می‌گوید. از کلامی که گاه حتی از روی ناآگاهی به زبان می‌آوریم و نتیجه آن، جالب نیست. آن را شر می‌پنداریم و دلیلش را رخدادهای بیرونی. سراسر زندگی ما پر از رهنمودهای شهودی است. اما ما به دلایل مختلفی، از روی ناآگاهی یا تردید، گاه حتی به دلیل ترسی که داریم، نادیده‌اش می‌گیریم. همین سبب می‌شود به راهی وارد شویم که نباید. معجزه شهود از ایمان راسخ می‌گوید که توانایی باز کردن هر قفلی را دارد. ایمان قوی به خداوند که یاریگر ما در هر مرحله‌ای از زندگی است. گاهی نیز افکار و تصوراتمان در قالب دشمنانمان راه باز می‌کنند و به درون زندگی ما قدم می‌گذارند. همان‌هایی که از ناخواسته‌های ما بیرون می‌آیند...

این کتاب ده درس برای مخاطبانش دارد: درس اول صحبت از ایمان معجزه آفرین شهود می‌کند و درس دوم به ما می‌آموزد چگونه از نظر مالی توفیق پیدا کنی. درس سوم مسیر معجزه‌ آفرین شهود را نشانمان می‌دهد و درس چهارم یادمان می‌دهد الگو‌های فکری کهنه را فروریزیم. در درس پنجم سلامتی و شادمانی را طلب می‌کنیم و درس ششم از آینده‌ ما می‌گوید. آینده‌ای که در اکنون متجلی است. درس هفتم ما را به خانه‌ای می‌برد که از سر ایمان بنا شده است و درس هشتم از ما می‌خواهد که اجازه ندهیم خواسته‌ قلبمان به بیماری قلبی تبدیل شود.

در درس نهم از هشیاری لایتناهی که معجزه‌های بزرگ در پی دارد می‌خوانیم و درس دهم به ما می‌گوید: همه‌ امکانات فضای چهاربعدی متعلق به ماست.

کتاب معجزه شهود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب معجزه شهود را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول ‌شین ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. او نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. کارش تصویرگری برای کتاب‌ها بود و با هنر زندگی‌اش را به پیش می‌برد.

فلورانس اسکاول ‌شین از میانه عمرش به فرقه اندیشه نو پیوست و دانش الهی را تدریس می‌کرد و از این طریق توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید. او تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند.

کتاب‌های مشهور اسکاول‌شین یعنی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین و کلام تو عصای معجزه‌آسای تو به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است.

فلورانس اسکاول ‌شین در ۲۷ اکتبر ۱۹۴۰ در ۶۹ سالگی چشم از دنیا فروبست. 

بخشی از کتاب معجزه شهود

میل و خواسته، قدرتی عظیم است و باید به درستی هدایت شود. بخواهید، تا به شما داده شود؛ بجویید، آن را خواهید یافت؛ بر در کوبید؛ در به رویتان گشوده خواهد شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۱۰۶-۸
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۱۰۶-۸