با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قدرت پشتکار اثر متیوس گرا

دانلود و خرید کتاب قدرت پشتکار

چگونه پشتکار می‌تواند ضامن موفقیت شما در زندگی باشد؟

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت پشتکار  نوشته  متیوس گرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت پشتکار

کتاب قدرت پشتکار نوشته متیوس گِرا است که فاطمه عبدی زاده آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه پشتکار می‌تواند ضامن موفقیت شما در زندگی باشد؟ 

درباره کتاب قدرت پشتکار

این کتاب، راهنمای عملی همه کسانی است که می‌خواهند تغییر خوبی در زندگیشان ایجاد کنند. اگر صرفاً کتاب را روخوانی کنید وقت خود را تلف می‌کنید. اگر هیچ کاری نکنید هیچ‌چیزی در زندگی شما تغییر نمی‌کند.

اما اگر از تمرینات فصل‌های بعدی پیروی کنید و آن‌ها را واقعاً انجام دهید، تضمین می‌کنم شور و شوقی را تجربه خواهید کرد که فکر آن را نمی‌کردید. کلید اصلی رسیدن به نتیجه یک کلمه است: عمل.

یکی از بهترین نقل‌قول‌هایی که می‌تواند منظورم را برساند این است: « افراد موفق کاری را که باید انجام می‌دهند چه آن را دوست داشته باشند چه نداشته باشند».

اگر برای رسیدن به موفقیت در هر حوزه‌ای از زندگی، کاری که باید انجام دهید را انجام دهید آدم موفقی خواهید بود. شما نیازی به پول بیشتر، موقعیت بهتر و یا انگیزه ندارید. چیزی که به آن نیاز دارید تعهد و نظم است.

جادوی پشتکار در ریتم نهفته است. ریتم را می‌توان چنین تعریف کرد « نیرو یا قدرتی که اجازهٔ حرکت یا رشد قوی‌تر چیزی در گذر زمان را می‌دهد».

فکر کنید زندگی پیست مسابقه است. شما با سرعت 350 کیلومتر بر ساعت در حال حرکتید و چیزی جلوی شما را نمی‌گیرد. همین‌طور که به سرعت درحرکتید و به سرعت خود اضافه می‌کنید با دیواری 500 متری روبروی خود مواجه می‌شوید. برای اینکه تصادف نکنید به سرعت فرمان را می‌چرخانید در نتیجه ماشین شروع به سر خوردن می‌کند. دیگر هیچ کاری از دست شما برنمی‌آید کم‌کم امید خود را از دست می‌دهید و حالا فقط انتظار تصادف را می‌کشید. اما با این وجود فرمان را می‌چرخانید و معجزه رخ می‌دهد. آرام آرام ماشین تحت کنترل شما قرار می‌گیرد و به سمتی که فرمان دادید حرکت می‌کند. می‌توانید صدای گذشتن از کنار دیوار را بشنوید دیواری که نزدیک بود با آن تصادف کنید. حالا جای شما امن است.

به این می‌گویند ریتم در عمل. این اتفاق در هر عملی چه مثبت چه منفی رخ می‌دهد و می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید و آن را در هر جهتی از زندگیتان که می‌خواهید هدایت کنید.

پس چرا به جای اینکه علیه شما عمل کند به نفع خود از آن استفاده نکنید؟ چگونه از آن استفاده کنید تا اتفاقات فوق‌العاده‌ای در زندگی‌تان بیافتد. برای درک این موضوع این کتاب را بخوانید.

خواندن کتاب قدرت پشتکار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال پیشرفت در زندگی هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب قدرت پشتکار

موفقیت اتفاقی نیست بلکه یک فرآیند است. مهارت داشتن در چیزی نیاز به تلاش زیادی دارد. یعنی چه؟ یعنی اگر واقعاً می‌خواهید در کاری که انجام می‌دهید مهارت پیدا کنید باید هر روز و هر روز آن را تمرین کنید. مثل هر کار دیگری نیاز است در ابتدا تلاش بیشتری به خرج دهید و جز این راه دیگری ندارید.

اما می‌توانید کاری کنید تا مطمئن باشید در زندگی دست به هر کاری بزنید آن را به خوبی انجام می‌دهید.

عادت‌های خوبی ایجاد کنید

به‌صورت علمی ثابت شده است که ایجاد یک عادت بین ۲۸ تا ۳۵ روز طول می‌کشد. یعنی اگر می‌خواهید رفتاری را به صورت عادت در بیاورید حداقل باید ۳۰ روز آن را تکرار کنید.

فرضاً بیایید بگوییم می‌خواهید یک بدنساز حرفه‌ای شوید. خوب، بدنسازان حرفه‌ای چه کار می‌کنند؟ عموماً ساعت پنج صبح از خواب بیدار می‌شوند تا تمام وعده‌های غذایی طول روز خود را آماده کنند و دو بار در روز به شدت تمرین می‌کنند. آیا می‌خواهید صرف‌نظر کنید؟ نه؟ پس باید عادت‌هایی ایجاد کنید که پشتیبان شما در این مسیر باشد.

باید ۳۰ روز ساعت ۱۰ شب بخوابید و ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شوید و غذای کل روز را درست کنید. ۳۰ روز باید صبح زود و بعداز ظهر تمرین کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
صدیقه
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

خیلی کوتاه و خوب

Drsamina Ballin parrst
۱۴۰۰/۰۸/۱۹

کوتاه بود ولی کامل بود🧡🍂 خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۸۲-۶
تعداد صفحات۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۸۲-۶