کریم‌خان زند

دانلود و خرید کریم‌خان زند

۲٫۴ از ۵ نظر
۲٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   کریم‌خان زند  نوشته  معصومه  پاکروان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

نه شرقی، نه غربی، انسانی
چرت ترین کتاب تاریخ پر از دروغ و فاقد منبع درست
0
H
این کتاب ایل زند رو از لرها دونسته واقعا خنده داره که دروغ های کتاب های بی ارزشی مثل رسم التواریخ و ... رو تکرار کرده. اون چیزی که مسلمه ایل زند از لک های ملایر بودن.
یا محمد مصطفی
برای خوانندگان کتابهای تاریخی خیلی خوبه خلاصه شده هم هست
hasanvand
کریم خان زند لر نبوده این فقط یک باور عامیانه اس‌ زند ها از لک های ملایر هستن ۱۳ اردیبهشت ۹۸ هم در ارگ کریم خان در شهر شیراز لک های عزیزمون همایش دارن در مورد تبارشناسی ایل زند امیدوارم این گونه همایش ها به این عوام باوری ها خاتمه بده.
0
ایلیا حسینی
اگر برین تو کتاب حسن پیرنیا نگاه کنید نشون میده کریم خان لر بوده . حسن پیرنیا یکی از آدم های معروف دوره معاصره . حسن پیرنیا یکی از درباریان و وزرا و نویسندگان اواخر دوره قاجار بوده
hadi rad chegeni
انشالله با درایت و غیرت مثال زدنی لکهای اصیل بر این ادعا و فتنه ی مزورانه دشمنان ایران و قوم لر،مشت محکمی بر پانکردیسم می زنند و نقشه ی شوم تجزیه قوم لر رو مثل شجاعت و هوشیاری کریم خان زند نقش بر آب میکنند تا نام لر همواره بر تارک ایران زمین بدرخشد.
hadi rad chegeni
کریم خان زند خودش رو لر معرفی کرده،نیاکان و اجداد ما به خوبی از اصالت و نیاز خود با خبر بودند و این نشون میده لکها جزئی از قوم بزرگ لر هستند و این ادعای جدیدشون دال بر تفرقه و فتنه ی جدید پانکردیسمه و پروژه ایست که از سوی اسرائیل و بارزانی کلید خورده تا با زیر مجموعه کشوندن و الحاق لرها به خودشون مناطق غربی و جنوبی ایران که پر از ثروت ملی نفت و گاز و خلیجه فارس هست رو به کشور خیالی کردستان اضافه کنند...زهی خیال باطل!!
صفحه قبل۱صفحه بعد