کتاب هنر همه فن حریف شدن در احساسات اثر مارک براکت

دانلود و خرید کتاب هنر همه فن حریف شدن در احساسات

به کارگیری قدرت احساسات برای کمک به رشد و شکوفایی

۳٫۵ از ۹۱ نظر
۳٫۵ از ۹۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر همه فن حریف شدن در احساسات  نوشته  مارک براکت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

fateme
برای همه فن حریف شدن در احساسات به شما ۵ راهکار میده: ۱.شناسایی احساسات با استفاده از خلق سنج ۲.درک احساسات ۳.نام گذاری احساسات ۴.ابراز احساسات ۵.تنظیم و تعدیل احساسات در مورد هر کدوم به صورت اختصاصی راهکار داده،ابتدای کتاب یه کم خسته کننده ست و توضیحات زیادی داده نویسنده اما من از این ۵ راهکاری که داده استفاده کردم برای کنترل احساساتم و برای من نتیجه بخش بوده در کل توصیه میکنم این کتاب رو بخونید
eiman maleksefat
به شدت توصیه میشه... مخصوصا تو جامعه ای که نشون ندادن احساسات نشانه‌ی قدرت محسوب میشه... واقعا ابراز صحیح احساسات باعث سلامت روان میشه... به علاوه اپیزود ۴ از فصل ۲ رادیو راه که هراس از احساسه به عنوان مکمل این کتاب فوق‌العاده است
آتنا یوسفی
اولای کتاب بد نبود ولی از یه جایی به بعد هی شد آمار و عدد و رقم از پژوهش های مختلف نویسنده و همکاری هاش با فلان استاد بهمان سازمان خیلی چیزی اضافه نمیکنه که ادم بتونه بهتر احساساتشو بشناسه فقط میگه باید حتما احساساتتونو بشناسید ( خیلی ممنون خودمون نمیدونستیم :)) ) انگار که میخواست مثلا تبلیغ کنه که افراد تو همایش هاش شرکت کنن خلاصه این برداشت و نظر شخصی من بود.
سجادجون مانند الماس کمیاب
به نظرم مترجم این کتاب کلمه به کلمه ترجمه کرده است، مفهومی ترجمه نکرده، از پی نوشت بعضی گلمه ها فهمیدم کلمه انگلیسی معادل فارسی به خوبی به کار نبرده است، البته اعتراف هم می کنم نویسنده این کتاب از کلمات دو منظوره هم زیاد استفاده کرده و باعث سردرگمی در فهمیدن منظور و مطالب واقعی این کتاب شده است.
تا خدا را دارم در آرامشم
لطفا در طاقچه بینهایت قرار دهید
بهار علی پور
با نخوندن این کتاب چیزی رو از دست نمیدین. در همه ی صفحات در مجموع میخواد بگه احساساتتون رو بشناسید و خیلی اونارو جدی بگیرید چون تاثیر زیادی در زندگی و جسم و روحتون دارن.
tina amin
خواهش میکنم این کتابو به بینهایت اضافه کنید🥲❤
میلاد
جذاب نبود.
گلناز عرب پور
تازه شروع کردم به خوندنش ولی فکر میکنم قطعا خیلی ازش میشه یاد گرفت کتابی که به نظرم همه لازمه بخونن
کاربر ۳۵۲۰۸۷۸
سلام من این کتاب را دیروزخرید کردم الان در مجموع کتاب‌های خریداری شده نیست؟