با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دوباره فکر کن

دانلود و خرید کتاب صوتی دوباره فکر کن

یه نگاه به کسب وکارت بنداز، شاید همه چز تغییر کرده

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دوباره فکر کن  نوشته  جیسون فرید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دوباره فکر کن

کتاب صوتی دوباره فکر کن نوشته جیسون فراید، نگاهی نو به شروع فرآیند و توسعه یک کسب و کار جدید و سودآور دارد و کمک می‌کند تا کارتان را ارتقا بدهید. این کتاب جایزه بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز را در سال ۲۰۱۰ بدست آورده است.

 نسخه صوتی این کتاب را با ترجمه آذر تقی‌یار و صدای محسن زرآبادی از رادیو مثبت می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی دوباره فکر کن

 جیسون فراید موسس شرکت‌های موفق و سوددهی است. او در این کتاب تجربیات خود را، از چگونگی بنیان‌گذرای یک کسب و کار موفق با شما در میان می‌گذارد و از همه کسانی که در سرشان رویای یک کسب و کار موفق دارند می‌خواهد هرچه تابه حال درباره کسب‌کار موفق خوانده‌اتند فراموش کنند و به کتاب او گوش کنند.

 کتاب صوتی دوباره فکر کن بر اساس تئوری‌ها و اصول شرایط آزمایشگاهی نوشته نشده است، بلکه محصول سال‌ها درس‌آموزری نویسنده در مدیریت تجارتی است که حتی در دوران رکود اقتصادی هم ، سودآور بوده است. این اثر روش‌های جدیدی را پیش پای شما می‌گذارد که کمک می‌کنند تا یک کارآفرین موفق شوید.

 کسی که خیلی راحت می‌تواند کارش را شروع کند و نیازی به تمام اصول قدیمی که مشاوران در در اختیارش قرار می‌دهند، ندارد. این کتاب به مسائل زیادی مانند آغاز کار، پیشرفت، استخدام، تبلیغات، بهره‌وری، کنترل آسیب و ... می‌پردازد و همه چیزهایی را که برای شروع و حفظ تجارتتان لازم است بدانید، به شما گوشزد می‌کند. 

 شنیدن کتاب صوتی دوباره فکر کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر تصمیم دارید کسب و کاری راه‌اندازی کنید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را بشنوید.

 این کتاب برای همه مدیران و رهبران تیم‌ها، کارآفرینان و همه افرادی که رویای توسعه کسب و کاری را در سر دارند ، مطالبی مفید و خواندنی دارد. 

 درباره جیسون فراید 

جیسون فراید در سال ۱۹۷۴ به دنیا امد.  او موسس یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار تحت وب به نام 37signals است و کتاب‌های زیادی در حوزه کسب و کار نوشته است که از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های Rework و Remote: Office Not Required اشاره کرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۲٫۶ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۲٫۶ مگابایت