با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خانه ابدی اساتید

دانلود و خرید کتاب صوتی خانه ابدی اساتید

دانستنی‌هایی درباره‌ی آرامگاه فردوسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خانه ابدی اساتید  نوشته  نازیلا ناظمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه ابدی اساتید

مقاله صوتی خانه ابدی اساتید اثری از نازیلا ناظمی است که با صدای ماهتینار احمدی می‌شنوید. این اثر نگاهی دارد به تاریخچه آرامگاه فردوسی و مدفن اساتید بزرگ ایرانی در کنار این آرامگاه. خانه ابدی اساتید یکی از مقالات مشاهیر رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی خانه ابدی اساتید

آرامگاه فردوسی در طوس که محل خاکسپاری این شاعر بلندآوازه‌ی پارسی‌گوست، مدفن استادان و چهره‌های سرشناس دیگری‌ست که در کنار سراینده‌ی شاهنامه آرمیده‌اند. آرامگاه کنونی که با معماری و فضاسازی مناسب، یادآور داستان‌های شاهنامه و نبرد پهلوانان ایرانی‌ست، تاریخی پر ماجرا دارد و در طول تاریخ پست و بلند بسیار داشته است. در این یادداشت صوتی، درباره‌ی معماری کنونی و تاریخچه مختصر اقدامات انجام شده درباره‌ی ساخت این آرامگاه خواهید شنید. شما می‌دانید کدام یک از افراد سرشناس در محوطه آرامگاه فردوسی آرمیده‌اند؟

مقاله صوتی خانه ابدی اساتید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به شناخت مشاهیر ایرانی مخاطب این مقاله‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مرتضی شاه علی
۱۴۰۰/۰۳/۰۳

خیلی عالی بود لذت بردم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۴ مگابایت