با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک گام عقب‌تر از هیچکاک

دانلود و خرید کتاب صوتی یک گام عقب‌تر از هیچکاک

درباره فیلم «ربکا» و مقایسه با نسخه آلفرد هیچکاک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی یک گام عقب‌تر از هیچکاک  نوشته  آریان گلصورت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک گام عقب‌تر از هیچکاک

مقاله صوتی یک گام عقب‌تر از هیچکاک نوشته آریان گلصورت است که با صدای مریم پاک‌ذات منتشر شده است. یک گام عقب‌تر از هیچکاک یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی یک گام عقب‌تر از هیچکاک

رمان ربکا اثر دافنه دوموریه منبع اقتباس دو فیلم با همین نام است. یکی محصول ۱۹۴۰ و به کارگردانی آلفرد هیچکاک پرآوازه و دیگری محصول ۲۰۲۰ و به کارگردانی بن ویتلی. ربکا داستان دختر جوانی را روایت می‌کند که با مرد ثروتمندی آشنا شده و قصد دارد جای همسر مرده‌ی او، یعنی ربکا، را بگیرد. نسخه ۲۰۲۰ ربکا که توسط نتفلیکس عرضه شده، تلاش می‌کند تا از زیر سایه‌ی ربکای هیچکاک بیرون آمده و ارزش‌های خود را به رخ تماشاگر امروزی بکشد. رقابتی با یکی از خبره‌ترین فیلم‌سازان تاریخ سینما که آسان نخواهد بود. 

شنیدن مقاله یک گام عقب‌تر از هیچکاک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و سینما پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۸ مگابایت