با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مربی تریلیون دلاری

دانلود و خرید کتاب صوتی مربی تریلیون دلاری

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مربی تریلیون دلاری  نوشته  جاناتان روزنبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مربی تریلیون دلاری

مربی تریلیون دلاری کتابی مشترک از جاناتان روزنبرگ، اریک اشمیت و الن ایگل است. نویسندگان این کتاب قرار است شما را با شیوه مربی‌گری بیل کمپبل، مربی پراوازه سیلیکون ولی و استاد نوابغی همچون استیو جابز، لری پیج و اریک اشمیت آشنا کنند.

 درباره کتاب صوتی مربی تریلیون دلاری

بیل کمپبل علاوه بر تربیت نخبگانی مانند جابز، در ساخت ، شکل‌گیری و پیشرفت شرکت‌های بزرگی مثل گوگل، اپل، اینونت و تولید یک تریلیون دلار ارزش بازار مشارکت داشت و مربی رهبران زیادی در سراسر امریکا بود.

 کمپبل وقتی در سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت، میراثی متشکل از شرکت‌های در حال توسعه و افراد موفق به جای گذاشت. نویسندگان این کتاب نیز سه تن از شاگردان این استاد بزرگ هستند که شاهد همه تلاش‌های او بوده‌اند. این که چگونه روابطی بر پایه اعتماد ایجاد کرد، توسعه فردی را تشویق می کرد، و تنش ها را در محیط های پرشتاب حل و فصل می کرد و.... این سه شاگرد کتاب مربی تریلیون دلاری را در تکریم و بزرگداشت استاد خود نوشته‌اند  تا دانش او را در قالب این کتاب به اهلش برسانند.

محتوای این کتاب برپایه مصاحبه با بیش از هشتاد نفر از کسانی که بیل را می شناختند شکل گرفته است و اصول او را از طریق داستان‌هایی که آنها درباره‌اش روایت می‌کنند، انتقال می‌دهد. 

 شنیدن کتاب مربی تریلیون دلاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه رهبران و مدیران و صاحبان کسب وکارها مخاطبان این کتاب‌اند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Iman Akbari
۱۴۰۰/۰۲/۱۱

کتاب در مورد یک کوچ معروف و موثر در سیلیکون ولی بود. فردی که مربی بنیانگذاران بزرگترین استارتاپ های تکنولوژی بود. تو این کتاب دستورات کاربردی هم وجود داره که بسیار موثر و آموزنده هست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۹٫۳ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۹٫۳ مگابایت