با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
والدین سمی

دانلود و خرید کتاب صوتی والدین سمی

۴٫۳ از ۹ نظر
۴٫۳ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی والدین سمی  نوشته  سوزان فوروارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی والدین سمی

کتاب صوتی والدین سمی نوشته سوزان فوروارد با ترجمه مینا فتحی منتشر شده است. این کتاب نگاه متفاوتی دارد، نشان می‌دهد والدین چطور می‌توانند با رفتارشان زندگی  فرزندشان را سخت کنند و  به او آسیب برسانند.

درباره کتاب والدین سمی

بسیاری از افراد که رفتار های اجتماعی نادرست دارند دلیلش رفتار والدینشان است. این کتاب این شرایط را شرح می‌دهد و کمک می‌کند تا آدم‌ها دید بهتری نسبت به رفتارهای اجتماعی و شخصی خودشان و اطرافیانشان داشته باشند.

کتاب والدین سمی نوشته شده است تا حرف دل بیشتر آدم‌ها را بزند. این کتاب از آسیب‌هایی صحبت می‌کند که بسیاری از انسان‌ها هرگز به خودشان اجازه نمی‌دهند حتی درباره آن فکر کنند. ترس، احترام، اعتماد و باور خالصانه به والدین از مجموعه عواملی هستند که باعث می‌شوند ما به آسیب‌های احتمالی ناشی از تربیت نادرست خود توجه نکنیم. سوزان فوروارد در این کتاب چنین مسائلی را با خواننده مطرح می‌کند. او به مخاطب کمک می‌کند ریشه برخی از آسیب‌های روانی اش را پیدا کند و بعد از شناخت آنها، راهی برای رد شدن از این آسیب‌ها پیدا کند.

شنیدت کتاب والدین سمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب والدین سمی برای شماست اگر در دوران کودکی یا نوجوانی قربانی رفتارهای نادرست والدین‌تان بوده‌اید. برای شناخت آسیب‌هایی که دیده‌اید، نحوه برخورد با آنها و درمانشان، این کتاب را بخوانید. همچنین پیشنهاد دادن این کتاب به افرادی که احساس می‌کنید آسیب‌هایی از این جنس دیده‌اند، مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
elnazrad
۱۴۰۰/۰۱/۰۱

مطالعش لازمه،گویندگی عالی ،سپاس

Neda Ebadi
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

کتاب خیلی خوبیه ! هرچند گاهی خیلی تلخ و درد آوره که انسان مجبور بشه با مشکلات و اتفاقهای کودکیش دوباره رو به رو بشه و بفهمه چه تاثیری تو زندگی آیندش داشته ولی خبر خوب اینه که بعد از

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹۳٫۴ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹۳٫۴ مگابایت