با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هدیه

دانلود و خرید کتاب صوتی هدیه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هدیه  نوشته  مارلین بوانو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هدیه

هدیه داستانی از مارلین بوانو، نویسنده معاصر امریکایی است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای ندا عسگری می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن داستان هدیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به داستان های کوتاه مخاطبان این داستان‌اند.

بخشی از کتاب هدیه

امیلی بیشتر وقت‌ها حس می‌کرد که نامرئی است. همین دیروز در مطب دکتر دندانپزشک بی‌صبرانه منتظر بود تا ساعت ۳ شود و بتواند برود داخل. اما ساعت سه و ربع آقای مک‌لی را صدا زندند و ساعت چهار دبی چاپمن را. چهار و ربع که شد رفت و از منشی پرسید که چرا نام او را نخوانده‌اند. صورت منشی قرمز شد و بی‌وقفه شروع کرد به عذرخواهی کردن. امیلی از میان تمام عذرخواهی‌هایی که دور و بر اتاق در حال پرواز بودند، یکی را قاپید و به کلکسیونش اضافه کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۲ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۲ مگابایت