با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سنگ ریزه هایی برای وینسنت

دانلود و خرید کتاب صوتی سنگ ریزه هایی برای وینسنت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سنگ ریزه هایی برای وینسنت  نوشته  جان جی گالووی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سنگ ریزه هایی برای وینسنت

کتاب صوتی سنگ ریزه هایی برای وینسنت داستانی نوشته جان جی گالووی است. این داستان را با ترجمه سحر مرعشی و صدای هاجر رهگذر می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌ آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن کتاب صوتی سنگ ریزه هایی برای وینسنت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب صوتی گوشه ها را به تمام دوست‌داران داستان کوتاه پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب سنگ ریزه هایی برای وینسنت

آن روز که با هم به دشت قدم گذاشتند، ارل با خود فکر کرد: «امروز دیگه وقتشه.» روزی تر و تازه با رنگ‌های درخشان پاییزی. نسیمی ملایم و فرح‌بخش در هوا جریان داشت. آخرین برگ‌های سرخ در حال سقوط از شاخه‌ها بودند و پشت سر خود تونلی از اسکلت‌های خشک و نحیف در دو سمت جاده خاکی به جای می‌گذاشتند. ارل خرچ‌خرچ‌کنان روی فرش زرد و قرمز زیر پایش راه می‌رفت و امیدوارانه دو دستکش چرمی را با آرنجش گرفته بود. وینسنت سلانه‌سلانه پشت سرش راه می‌آمد و مشتاقانه به درخت‌های غم‌زده چشم دوخته بود. احتمالاً داشت در طبیعت مرگ و یا هر مزخرف حزن‌انگیز دیگری تعمق می‌کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۰ مگابایت