با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاک

دانلود و خرید کتاب صوتی تاک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تاک  نوشته  کِنِث برنارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تاک

کتاب صوتی تاک داستانی از کنث برنارد است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای هادی شوشتری می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌ آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی است که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

کتاب صوتی تاک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از شنیدن داستان کوتاه لذت می‌برید، شنیدن کتاب صوتی تاک لذت را به شما هدیه می‌کند.

بخشی از کتاب صوتی تاک

این اواخر متوجه شده‌ام که بدنم بیشتر بو می‌گیرد. قبلاً بدون آنکه حواسم باشد یک لباس را سه یا چهار روز می‌پوشیدم. حالا حتی در طی یک روز هم لباسم بوی گند می‌گیرد. من بوی گند می‌گیرم. و انگار هر چقدر هم که از مواد بهداشتی استفاده کنم افاقه نمی‌کند. خود دئودرانتم هم تا آخر روز بوی گند می‌گیرد. علاوه بر این‌ها پاهایم هم سردتر شده‌اند و جور دیگری عرق می‌کنند. جریان خونم کمتر شده. زیاد به دندان‌هایم فکر می‌کنم. تا همین چند وقت پیش روزهایم را طوری شروع می‌کردم که انگارکنترل همه چیز را در دست دارم. این اواخر متوجه شده‌ام که برای اینکه بتوانم خود را جمع و جور کنم، باید هزار جور ترفند سوار کنم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۲ مگابایت