با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه ایده‌پردازی کنیم؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟

۷ روش برای ایده‌پردازی خلاق

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟

کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟ یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در انتشارات نوین کتاب گویا به صورت صوتی تولید شده است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو با ترجمه احسان عبدالباقی و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟

کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟ قرار است هفت روش برای ایده پردازی خلاق به ما معرفی کند. تصور بیشتر مردم از ایده پردازی خلاقانه، اتاق فکرهایی عجیب است که به افراد کمک می‌کند تا ذهنشان را آزاد کنند و ناگهان، مجموعه‌ای از ایده‌های جذاب به ذهن آدم خطور می‌کند. اما مساله این است که برای خلاق بودن و ایده پردازی خلاقانه نیازی به این چیزها نیست. چیزی که اهمیت بیشتری دارد این است که یاد بگیریم ذهنمان را از قالب‌های ذهنی که گرفتار آن شده است، رها کنیم. 

کنار گذاشتن پیش شرط‌ها، با استفاده از چند راهکار ساده انجام می‌شود. به عنوان نمونه شما می‌توانید با دایره افرادی که خارج از دایره دوستان صمیمی شما هستند، معاشرت کنید. می‌توانید دفترچه یادداشت روزانه‌ای داشته باشید تا ایده‌هایی را که در هر ساعتی از شبانه روز به ذهنتان می‌آید، در آن یادداشت کنید. با کمک مراقبه و تمرین‌های مدیتیشن ذهن را از آلودگی‌ها و درگیری‌ها پاک کنید و در نهایت به یکی از همان ایده‌پردازهای خلاقی تبدیل شویم که همیشه دوست داشتیم باشیم. 

کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

َشنیدن کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟ را به تمام کسانی که دوست دارند خلاق باشند، پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب به شما هفت روش را معرفی می‌کند که به واسطه آن می‌توانید خلاقیت خود را بروز دهید و زندگی‌تان را با ایده‌هایتان متحول و دگرگون کنید. 

بخشی از کتاب صوتی چگونه ایده‌پردازی کنیم؟

ایده‌پردازی یک روش موثر برای رسیدن به یک راه‌حل جدید است. هنر ایده‌پردازی عبارت است از استفاده به جا از تجربیات و تخیل و پردازش آنها با استفاده از قدرت تفکر. برای اینکه ایده‌های نوآورانه ارائه کنیم لازم نیست متفکری عمیق باشیم اما احتمالا باید روش‌های صحیح بکارگیری ایده‌پردازی را بدانیم. 

به نظر شما فرق بین ایده و ایده‌ عالی چیست؟ ایدههای خوب همیشه به وجود میآیند و به مردم در حل مشکلات کوچک روزمره کمک میکنند. اما از سوی دیگر ایدههای عالی و بکر مستلزم زمان بیشتری هستند و خود به خود در ذهن فرد ایجاد نمیشوند. ایدههای عالی لزوما نتیجه ی کار اتاق فکرها که در ازای دریافت مبالغ کلان ایده ارائه میکنند نیستند؛ بلکه این ایده‌ها اغلب حاصل الهام در ذهن فرد هستند.

چالش بزرگ بر سر راه تولید ایده‌های عالی این است که بتوانید خود را از قید و بند تفکرات متداول و روزمره که بیشتر ذهن و مغز شما را اشغال کرده‌اند رها کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۶ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن