با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم

کتاب صوتی چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم

ایمیل مارکتینگ چیست؟ روش‌ها و تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ چیست؟ چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب و کار خود را گسترش دهیم؟ تکنیک‌های جدید ایمیل مارکتینگ چیست؟ این ها سوالاتی است که با شنیدن این کتاب صوتی به جواب آنها می‌رسید.

اساسا ایمیل مارکتینگ را می‌توان استفاده از ایمیل های الکترونیکی برای بازاریابی دانست که گسترش، نشان دادن، تبلیغ کردن و در نهایت کسب درآمد بیشتر محصول یا سرویس را در پی خواهد داشت. هر چند که خود ایمیل مارکتینگ با روش‌ها و تکنیک‌هایش می‌تواند یک راه و روش بسیار خوب برای دریافت اطلاعات از مشتریان باشد و می توانید از این طریق با آن ها در ارتباط باشید.

همچنین ایمیل مارکتینگ را می توان به عنوان یکی از شاخه های کسب و کار اینترنتی دانست.

شنیدن کتاب چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند کسب و کارشان را گسترش دهند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ کسب‌وکار خود را گسترش دهیم

بازاریابی ایمیلی کم هزینه، هم ساده و هم پیچیده ، کم دردسر، بی خطر، و البته چنانچه درست و صحیح استفاده شود بسیار کارآمد است. اگر یک دید کلی داشته باشیم شما یک محصول و یا سرویس دارید که قرار است آن را به فروش برسانید و یا معرفی کنید. برای این کار یک ایمیل مناسب که خود نیازمند مهارت کافی در بازاریابی است تهیه می کنید و سپس این ایمیل را به تمامی کاربران، مشتریان، کسانی که ایمیل آن ها را در اختیار دارید و یا کمپین های تبلیغاتی می دهید و بدین صورت ایمیل ها برای افراد هدف و یا کسانی که مشتری شما فرض شده اند ارسال می شود.

البته در یک بازه زمانی احساس می شد که عمر بازاریابی ایمیل تمام شده است و کمتر مورد توجه قرار می گیرد. ولی کماکان به نظر می رسد یکی از بهترین ابزار های بازاریابی دیجیتالی کماکان مارکتینگ به وسیله ایمیل است. وبسایت ها و کسب و کار های بزرگ دنیا نیز همچنان این ابزار را یکی از ابزار های اصلی کسب و کار خود تلقی می کنند و از آن بهره می برند. پس به هیچ عنوان نمی توان گفت این روش منسوخ شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۲ مگابایت