با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی اثر گروه نویسندگان وبسایت سوخت جت

دانلود و خرید کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی

۳٫۵ از ۲۰ نظر
۳٫۵ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی  نوشته  گروه نویسندگان وبسایت سوخت جت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی

کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی اثری از وبسایت سوخت جت است که با صدای لیا عرفانی می‌شنوید. این کتاب قرار است به شما کمک کند تا با احساس تنبلی خداحافظی کنید و تمام کارهایتان را با سرعت انجام دهید.

درباره کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی

همه ما در طول زندگی احساس تنبلی را تجربه کرده‌ایم و احتمالا از آن ضربه خورده‌ایم. ممکن است تنبلی باعث شده باشد تا ما نتوانیم به کارهایی که دوست داریم برسیم، تجربه‌های جدید کسب کنیم و یا بخش‌های دیگر زندگیمان تحت الشعاع آن قرار گرفته باشد.

مثلا دیر رسیدن به سرکار و جریمه شدن، دیر رسیدن به قرار با کسی که دوستش داریم، انجام ندادن کارها در موعد مقرر و هزاران مثال دیگر. ممکن است همین موضوع باعث شده باشد تا ما همیشه در حال بدو بدو باشیم و تمام کارهایمان را به دقیقه نود موکول کنیم. اما راه چاره چیست؟ 

کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی قرار است روش‌هایی را به ما معرفی کند که با عمل به آن‌ها می‌توانیم تنبلی را کنار بگذاریم. به تمام کارهایمان درست سر وقت برسیم و به یکی از افرادی تبدیل شویم که هرگز در هیچ کاری تنبلی نکرده‌اند و همیشه در مسیر موفقیت قدم برمی‌دارند. 

کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی را به تمام کسانی که دوست دارند با این احساس مخرب در زندگی خداحافظی کنند، پیشنهاد می‌کنیم. اگر فکر می‌کنید تنبلی کردن یکی از موانع شما برای رسیدن به موفقیت و اهدافتان است، این کتاب صوتی و راهکارهای آن به شما کمک می‌کند. 

بخشی از کتاب صوتی ۲۱ روش سریع و آسان برای رهایی از شر تنبلی

تنبلی، تنبلی و تنبلی. تنبلی کردن قطعا فرصت های بسیار زیادی را از هریک از ما گرفته است. تحصیل در رشته ای که به آن علاقه مند بودیم، بی انگیزگی برای داشتن شغلی که از انجام آن لذت می بردیم، دیر رسیدن به قراری مهم با کسی که تمام عمر به دنبال به دست آوردن دلش بودیم و یا هزاران موقیت دیگر که همه آن ها را از دست داده ایم. تمام این اتفاقات نتیجه یک چیز هستند و آن هم عدم توانایی ما در غلبه بر تنبلی است. برای اینکه بتوانیم این عادت زشت را کنار بگذاریم و به اهدافی که در سر داریم برسیم، می بایست اقداماتی را انجام دهیم که انگیزه ما را برای رسیدن به اهدافمان بیشتر کنند و به این ترتیب مسیر موفقیت را برای ما هموار سازند. 

درمان تنبلی برای بسیاری از مردم غیرممکن به نظر می‌رسد. تنبلی به مشکلی تبدیل شده که توان و انرژی فرد و متعاقباً جامعه را پایین می‌آورد. در هر چیزی و در هر کاری ممکن است رخ دهد، اما بهترین راه شناخت علت آن و امتحان کردن راه‌های مختلف برای رفع آن است.

یادتان باشد در اینجا راه های علاج تنبلی را به شما نشان می‌دهیم ولی نیاز نیست تا همه‌ی راه‌ها را به یکباره مورد استفاده قرار دهید. بهتر است در ابتدا یک یا چند راه را امتحان کنید و در مراحل بعدی به سراغ راه‌حل‌های بعدی روید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۳۸۵۴۵۸۹
۱۴۰۰/۱۲/۲۸

خلاصه و مفید و جذاب بود پیشنهاد میکنم با سرعت 0/8 به آن گوش دهید

محمد صالح رضایی
۱۴۰۰/۱۱/۰۵

هم مفید بود و هم خلاصه ی عالی

ارام
۱۴۰۱/۰۲/۰۸

خیلی خوب بود فهرست وار مختصر و مفید توضیح دادند گوش بدید و فقط شروع کنید

Vasal
۱۴۰۰/۱۲/۰۱

چرا نوشتین طاقچه بی‌نهایت ولی بی‌نهایت نیس؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت