با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دشمن عزیز ۲

دانلود و خرید کتاب صوتی دشمن عزیز ۲

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دشمن عزیز ۲  نوشته  جین  وبستر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دشمن عزیز ۲

کتاب صوتی دشمن عزیز ۲ داستانی جذاب اثر جین وبستر و ادامه داستان بی‌نظیر بابا لنگ دراز است. وبستر این داستان را بعد از موفقیت داستان جودی آبوت نوشت. در این داستان جودی از دوست صمیمی‌اش خواهش می‌کند تا مدیریت پرورشگاه جان گریر را بر عهده بگیرد...

نسخه صوتی داستان زیبای دشمن عزیز را با ترجمه سوسن اردکانی و صدای زیبای شرگان انورزاده می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی دشمن عزیز ۲

دشمن عزیز ۲ بخش دوم کتاب دشمن عزیز است. این داستان جذاب و پرفروش بعد از موفقیت بابا لنگ دراز نوشته شد و از استقبال مخاطبان برخوردار شد.

جین وبستر داستان بابا لنگ دراز را ادامه داد و دشمن عزیز را خلق کرد. او کتاب جدیدش  را هم به سبک و سیاق کتاب قبلی در قالب نامه نوشته است. اما نامه‌ها این بار از طرف سالی مک‌براید برای جودی نوشته می‌شوند. سالی دختری مهربان و پر شور بود که در دوران دانشکده هم اتاقی جودی بود و به یکی از دوستان صمیمی و نزدیک او تبدیل شد. سالی مک‌براید در سال اول با جولیا پندلتون هم اتاق بود. جودی و سالی از همان روزهای اول موفق شدند تا ارتباط خیلی خوب و صمیمانه‌ای برقرار کنند. جودی، سالی مک‌براید را خیلی دوست داشت اما جولیا را دختری مغرور می‌دانست که به ثروتش می‌نازد. البته رفته رفته، رفتار جولیا هم بهتر شد و این دو نفر موفق شدند تا ارتباط دوستانه‌ای با هم برقرار کنند.

جودی و جرویس از سالی خواسته‌اند تا مدیریت پرورشگاه جان گریر، خانه دوران کودکی جودی را بر عهده بگیرد و آنجا را سر و سامان ببخشد. او در ابتدا از چنین پیشنهادی شوکه می‌شود اما آن را قبول می‌کند و در نامه‌هایش از وضعیت پرورشگاه می‌نویسد و لقب دشمن عزیز را به یکی از پزشکان پرورشگاه می‌دهد...

کتاب صوتی دشمن عزیز ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دشمن عزیز ۲ برای تمام کسانی است که داستان جذاب بابا لنگ دراز را خوانده‌اند و آن را دوست داشته‌اند. اما البته برای شنیدن این کتاب، لازم است بخش اول این کتاب صوتی را شنیده‌ باشید.

درباره جین وبستر

جین وبستر با نام کامل آلیس جین چندلر وبستر ۲۴ ژوئیه ۱۸۷۶ در نیویورک متولد شد. مادرش خواهرزاده مارک تواین (خالق کتاب‌های شاهزاده و گدا، ماجراهای تام سایر و هاکلبری فین) و پدرش مدیر مالی مارک توین و ناشر بسیاری از کتاب‌هایش بود.

جین وبستر کتاب بابا لنگ دراز را نوشت و بعد از اینکه این کتاب به موفقیتی چشمگیر پیدا کرد، داستان آن را ادامه داد. کتاب دشمن عزیز که بعد از آن منتشر شد، داستان دوست جودی، سالی مک‌براید است که تصمیم گرفته است تا پرورشگاهی را اداره کند. این داستان هرچند در سایه موفقیت بابا لنگ دراز قرار گرفت اما بهرحال از استقبال بالایی برخوردار شد.

جین وبستر در ۱۱ ژوئن ۱۹۱۶ پس از به دنیا آوردن دخترش بر اثر تب زایمان درگذشت.

درباره شرگان انورزاده

شرگان انورزاده از گویندگان حرفه‌ای ایرانی است. او به عنوان گوینده کتاب با سایت نوار، و مجموعه واوبوک و واوخوان همکاری می‌کند و کتاب‌هایی را که با صدای او تهیه شده‌اند، می‌توانید از سایت طاقچه دریافت کنید. علاوه بر این در بنیاد نابینایان رودکی، رها فیلم و... نیز به‌عنوان گوینده فعالیت داشته است.

شرگان انورزاده علاوه بر کار در زمینه تولید کتاب صوتی به عنوان دوبلور و گوینده تیزر تبلیغاتی نیز فعالیت کرده است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۴٫۴ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۴٫۴ مگابایت