با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بنیان‌گذاران مشغول کارند

دانلود و خرید کتاب صوتی بنیان‌گذاران مشغول کارند

داستان‌هایی از روزهای ابتدایی استارت‌آپ‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بنیان‌گذاران مشغول کارند  نوشته  جسیکا لیوینگتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بنیان‌گذاران مشغول کارند

نانوکتاب صوتی بنیان‌گذاران مشغول کارند نوشته جسیکا لیوینگتون است. این کتاب  خلاصه‌ای از کتاب بنیان‌گذاران مشغول کارند است و  بررسی می‌کند در روزهای ابتدایی بیش از ۳۰ استارت‌آپ‌ بانفوذ چه اتفاقی افتاده است. 

درباره کتاب بنیان‌گذاران مشغول کارند

بنیان‌گذاران شرکت‌های برجسته‌ای مثل هات‌میل و بلاگر دات‌کام از زبان خودشان داستان‌هایشان را در مورد بسیاری از فراز و نشیب‌ها و پیچ‌وخم‌های لازم برای تحقق ایده‌هایشان بیان می‌کنند. آنها همچنین درس‌ها و بینش‌هایی که طی آزمون و خطا و آزمایش‌های سخت آن روزهای نخست آشفته آموخته‌اند، به اشتراک می‌گذارند.

جسیکا لیوینگتون (Jessica Livingston) یکی از شرکای موسس وای کامبینیتر «YCombinator»، شتاب‌دهنده‌ کسب‌وکارهاست. این شرکت به تعدادی از استارت‌آپ‌های موفق از جمله دراپ‌باکس و ایربی‌اَن‌بی مشاوره داده است و در آنها سرمایه‌گذاری کرده است. وی در سال ۲۰۱۵، به پشتیبان مالی اوپن ‌اِی‌آی تبدیل شد. اوپن ای‌آی سازمان غیرانتفاعی است که تعهدش توسعه‌ ایمن هوش مصنوعی است.

شنیدن کتاب بنیان‌گذاران مشغول کارند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۴٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۴٫۲ مگابایت