با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در جست‌وجوی امر قدسی

دانلود و خرید کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی

گفت‌وگوی رامین جهانبگلو با سید حسین نصر

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی  نوشته  رامین جهانبگلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی

کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی، گفت‌وگوی رامین جهانبگلو با سید حسین نصر، اندیشمند مسلمان دنیای معاصر است که با ترجمه سید مصطفی شهرآیینی و صدای سعید اسلام‌زاده می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی

کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی، گفت‌وگوی رامین جهانبگلو با سید حسین نصر است. سید حسین نصر را باید جهانی‌ترین اندیشمند مسلمان دنیای معاصر، که آثارش به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه می‌شود. او استاد کرسی اسلام‌شناسی دانشگاه جرج واشینگتن و دانشگاه تمپل است. همچنین بزرگ‌ترین دستاورد زندگی‌ خودش را کمک به تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان می‌داند. در این کتاب با زندگی شخصی او و همچنین آرا و عقایدش آشنا می‌شویم. 

این کتاب دو بخش دارد: بخش اول دیدگاه‌های فلسفی و عقیدتی دکتر نصر را برای مخاطبان بازگو می‌کند و از مسائلی مانند سنت، تجدد، امر قدسی، تصوف، عرفان، فلسفه اسلامی و...  صحبت می‌کند. بخش دوم کتاب به زندگی شخصی و خانوادگی او، رتباطش با شخصیت‌های علمی، مذهبی و سیاسی، مراحل تحصیلی و دانشگاهی، مسئولیت‌های فرهنگی و سیاسی و اظهارنظرهایش راجع به شخصیت‌ها و اتفاقات مهم و مختلف اختصاص دارد.

کتاب صوتی در جست‌وجوی امر قدسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب برای افرادی که دوست دارند آشنایی نسبی و اولیه‌ای نسبت به آراء و نظرات دکتر سید حسین نصر داشته باشند، جذاب است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۵ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۶۰٫۴ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۵ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۶۰٫۴ مگابایت