با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی داستانی زمستانی اثر استیفن کینگ

دانلود و خرید کتاب صوتی داستانی زمستانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی داستانی زمستانی  نوشته  استیفن کینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی داستانی زمستانی

کتاب صوتی داستانی زمستانی داستانی رئال از نویسنده مشهور کتاب‌های ژانر وحشت، استفن کینگ است. این داستان درباره وکیلی است که عضو یک باشگاه قصه‌گویی می‌شود.

نسخه صوتی این اثر را با ترجمه ماندانا قهرمانلو و صدای پیمان قریب پناه و بهرام سروری نژاد در اختیار دارید.   این مجموعه در سال ۱۹۸۳ نامزد بهترین مجموعه داستان‌های جایزه World Fantasy Awards شد.

این کتاب داستانی دارد که در آن صدای سرما، برف و وزش باد می‌آید. داستان در شب برفی زمستانی آغاز می‌شود. دیوید که وکیلی اهل منهتن است به باشگاهی می‌رود که اعضای آن علاوه بر بیلیارد بازی کردن، شطرنج و گفتگو برای هم قصه می‌گویند. این کتاب از زبان او روایت می‌شود. 

کتاب صوتی داستانی زمستانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران ادبیات داستانی را به شنیدن کتاب صوتی داستانی زمستانی دعوت می‌کنیم. 

درباره استفن کینگ

استفن کینگ با نام کامل استفن ادوین کینگ متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ است. او نویسنده آمریکایی خالق بیش از ۲۰۰ اثر در ژانر وحشت است. کارگردانان مشهوری مانند استنلی کوبریک و فرانک دارابونت، کتاب‌های او را به فیلم تبدیل کردند که با موفقیت چشمگیری رو به رو شدند. درخشش (shining) به کارگردانی استنلی کوبریک، مسیر سبز و رستگاری در شائوشنگ به کارگردانی فرانک دارابونت از آن جمله‌اند. استفن کینگ برای نوشتن فیلم‌نامه‌ی ارواح که استن وینستون کارگردانش بود، با مایکل جکسون همکاری کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۸٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۳ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۸٫۹ مگابایت