با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی تعادل اثر نیک والندا

دانلود و خرید کتاب صوتی تعادل

داستان ایمان، خانواده و زندگی در یک خط

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تعادل  نوشته  نیک والندا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تعادل

تعادل؛ داستان ایمان، خانواده و زندگی در یک خط کتابی به قلم دیوید ریتس درباره نیک والندا، بندباز موفق و مشهور است که با صدای هوتن شاطری‌پور می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی تعادل؛ داستان ایمان، خانواده و زندگی در یک خط

 نیک والندا یک بندباز حرفه‌ای اهل آمریکا است که می‌کوشد با بهره‌گیری از راهکارهای جد مادری‌اش کارل والندا، شهرت دویست ساله خاندان خود را حفظ کند. او در این راه با موانع زیادی روبرو می‌شود اما با تلاش بسیار و ایمانی قوی به خدا، مشکلات را پشت سر می‌گذارد و با نوآوری و تفکر خلاقانه و اجرای نمایش‌های فوق العاده چندین رکورد به نام خود ثبت می‌کند و به اوج موفقیت می‌رسد. ریتس در این کتاب که پر از انرژی مثبت است اشتیاق والندا را برای موفقیت به تصویر کشیده است.

 شنیدن کتاب تعادل؛ داستان ایمان، خانواده و زندگی در یک خط را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب تعادل برای همه کسانی که در زندگی مشکلاتی دارند و در صدد رفع مشکلات هستند، الهام‌بخش است. 

 درباره نیک والندا

نیک والندا سلطان بندبازی در ایالت فلوریدا با خانواده خود زندگی می‌کند. او ترس را نمی‌شناسد و با تکیه بر قدرت ایمان و داشتن امید فوق العاده، کار خود را انجام می‌دهد. او در چهارسالگی  فیلمی از جد مادری‌اش کارل والندا دید، که در سال ۱۹۷۸ در حال راه رفتن روی بند به دلیل اشتباه بستن طناب‌ها، لیز خورد و سقوط کرد و کشته شد.

 نیک به نقل از جد مادری‌اش می‌گوید: «زندگی روی سیم است، باقی چیزها فقط انتظار است» 

این جمله تاثیر زیادی در زندگی نیک داشت و او تصمیم گرفت قهرمانی مانند کارل شود او هنرمندی است که نه تنها به قلب‌ها هیجان می‌دهد بلکه آنها را به سمت خداوند و دین مسیح هدایت می‌کند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۰٫۳ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۰٫۳ مگابایت