با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون

دانلود و خرید کتاب صوتی قله ها و دره ها

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قله ها و دره ها  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قله ها و دره ها

کتاب قله‌ها و دره‌ها اثر دکتر اسپنسرجانسون درباره چگونگی تغییر اوضاع خوب و بد به گونه‌ای است که در هر صورت به نفع ما باشد.

درباره کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

چطور کاری کنیم که اوقات خوب و بد هر دو به نفع ما باشند؟ دکتر جانسون در این کتاب تاکید می‌کند که قله‌ها و دره‌ها با هم در ارتباطند. کارِ هوشمندانه‌ای که امروز در دره انجام می‌دهید، قله‌ی آینده‌تان را می‌سازد. این کتاب روشی کارآمد برای تبدیل‌کردن لحظات بد به لحظات خوب و بهتر‌کردن شرایط را به شما آموزش می‌دهد.

اسپنسر جانسون در این کتاب با زبانی داستانی مانند دیگر کتاب‌هایش به خواننده‌ آموزش می دهد چطور حتی در چالش‌برانگیزترین شرایط ، آرام و موفق عمل کند.

مرد جوان و اندوهگینی در یک دره‌ زندگی می‌کند. او روزی پیرمردی را می‌بیند که روی قله‌ای ساکن است. مرد جوان نمی‌داند که با یکی از مرفه‌ترین و موفق‌ترین افراد دنیا آشنا شده است. اما با برخورد و صحبت بیشتر با پیرمرد، متوجه می‌شود که می‌تواند اصول فوق‌العاده و ابزار عملی او را در زندگی خود به کار بگیرد و پیشرفت کند...

اگر هنگام روبه رو شدن با مشکلات آرامش خود را حفظ کنید و بدانید که دره به پایان می‌رسد و کارهایی خلاف آنچه که شما را در دره قرار دادند انجام دهید. می‌توانید با کار بیش‌تر خدمتگزار باشید و در زندگی بیشتر عشق بورزید.

شنیدن کتاب قله‌ها و دره‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

درباره اسپنسر جانسون

دکتر اسپنسر جانسون، فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ی خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده در سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۸۲۳۷۸۵
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

خیلی مفید بود

کاربر ۲۸۷۲۹۸۸
۱۴۰۱/۰۱/۲۵

خیلی عالی و فوق‌العاده کتاب تاثیر گذار در موفقیت های زندگی شخصی هست وکسب کار هست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۴٫۰ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
زمان۰۲ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۴٫۰ مگابایت