با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نیروی جادویی محبت اثر فروزان تجویدی

دانلود و خرید کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

سفر آشنا

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نیروی جادویی محبت  نوشته  فروزان تجویدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

کتاب صوتی نیروی جادویی محبت اثری از ماری دو هنزل با ترجمه فروزان تجویدی است. این کتاب داستانی شنیدنی درباره تاثیر محبت در دگرگون کردن زندگی دارد. فرانسوا میتران، رئیس جمهور سابق فرانسه برای این کتاب مقدمه‌ای نوشته است. 

نسخه صوتی کتاب را با صدای نسترن حسنی و هوتن شاطری پور می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

محبت همیشه می‌تواند مانند شفا دهنده‌ای باشد که در بهترین مواقع، در روزهای درد و رنج و سختی به کمک انسان‌ها می‌شتابد. ماری دو هنزل در کتاب نیروی جادویی محبت، ما را به سفری آشنا می‌برد. سفری که قدرت باورنکردنی و شگفت‌انگیز محبت را به ما نشان می‌دهد. او به ما کمک می‌کند تا با کمک این نیروی جادویی، شور، عشق و امید به زندگی را بازیابیم و تلاش کنیم تا روزهایمان را به بهترین نحو ممکن، سرشار از آرامش سپری کنیم.

این کتاب درک تجربه‌ای از واپسین روزهای عمر کسی است که علم پزشکی راه چاره‌ای برای او ندارد اما با مهر، نوازش، همدلی و ملاطفت می‌توان به او کمک کرد.

کتاب صوتی نیروی جادویی محبت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام دوست‌ داران کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری از شنیدن این اثر لذت می‌برند. اگر دوست دارید کتابی بخوانید که به شما انگیزه‌ای لازم و قدرت کافی برای ادامه مسیر را بدهد، این کتاب را انتخاب کنید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۲٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۲٫۴ مگابایت