دانلود کتاب صوتی جادوگر اثر شرلی جکسون با صدای معصومه نورزاد | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی جادوگر اثر شرلی جکسون

دانلود و خرید کتاب صوتی جادوگر

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جادوگر  نوشته  شرلی جکسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جادوگر

کتاب صوتی جادوگر مجموعه ۵ داستان کوتاه از شرلی جکسون(۱۹۶۵-۱۹۱۶)، نویسنده آمریکایی است. جکسون در سال ۱۹۶۶ جایزه ادگار آلن‌پو را در بخش بهترین داستان کوتاه به دست آورد. این کتاب با ترجمه نسرین مجیدی و صدای معصومه نورزاد منتشر شده است.

درباره کتاب جادوگر

این کتاب شامل ۵ داستا با نام‌های دندان، جادوگر، چارلز، قرعه‌کشی و مهمانی است. داستان‌های این کتاب فضای عجیبی دارند و می‌توان در گروه داستان‌های سیاه و وهمی طبقه‌بندی‌شان کرد. سبک داستانی‌ای که با ادگار آلن‌پو شروع شد. 

این داستان‌ها فضای متفاوتی دارند و از واقع‌گرایی دور می‌شوند و به سمت دنیایی پر ابهام و وهم‌آلود ذهن نویسنده می‌روند.

شنیدن کتاب جادوگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های پرکشش و جذاب پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جادوگر

دخترها کناری ایستاده بودند و باهم صحبت می‌کردند و گاهی سرشان را برمی‌گرداندند و به پسرها نگاه می‌کردند. بچه‌های خیلی کوچک هم یا در خاک غلت می‌زدند یا دست خواهر و یا برادر بزرگ‌تر خود را گرفته بودند.

مردها هم خیلی زود دور هم جمع شدند، حواس‌شان به بچه‌های‌شان بود، از کشت و باران، تراکتور و مالیات صحبت می‌کردند. آن‌ها دور از کپه‌ی سنگ در گوشه‌ی میدان ایستادند، شوخی می‌کردند و به جای خنده لبخند می‌زدند. زنان با لباس‌های کهنه‌ی خانگی‌، اندکی بعد از مردان آمدند. و همان‌طور که به سمت همسران‌شان می‌رفتند با یکدیگر صحبت می‌کردند و چند کلمه‌یی غیبت می‌کردند. حالا زن‌ها کنار شوهران‌شان ایستاده بودند، بچه‌ها را صدا می‌کردند و آن‌ها هم پس از چهار یا پنج‌بار صدازدن، با اکراه نزد مادران‌شان می‌آمدند. بابی مارتین که دست‌اش در دست مادرش بود، جاخالی داد و درحالی‌که می‌خندید به سمت کپه‌ی سنگ‌ها رفت. پدرش داشت با صدای بلند صحبت می‌کرد، بابی با سرعت آمد و بین پدر و برادر بزرگ‌ترش جا گرفت.

آقای سامرز برگزارکننده‌ی قرعه‌کشی بود. او وقت و انرژی کافی داشت تا مدیریت فعالیت‌های شهری مثل رقص‌های خیابانی، باشگاه‌های نوجوانان و مراسم هالووین را به عهده بگیرد. مرد خوش‌رویی بود که چهره‌ی گردی داشت و در معدن زغال‌سنگ کار می‌کرد. مردم برای او احساس تأسف می‌کردند؛ چون بچه نداشت و همسرش زن عصبی و بدخلقی بود. آقای سامرز با یک جعبه‌ی چوبی سیاه‌رنگ وارد میدان شد.»

نظرات کاربران

zahra athamkhani
۱۴۰۱/۰۷/۳۰

بنظرم آثار شرلی جکسون رو می‌شه جزء آثار متنی مریض طبقه بندی کرد. داستانهاش طوریه که کنجکاوت می‌کنه برای خوندن ولی بعد از پایانش، مطمئنا حالت خوب نخواهد بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱۰٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱۰٫۲ مگابایت