با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تسلط

دانلود و خرید کتاب صوتی تسلط

راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تسلط  نوشته  رابرت گرین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تسلط

در میکروکتاب  صوتی تسلط که خلاصه‌ای از کتاب تسلط اثر رابرت گرین است،یاد می‌گیرید چطور نیروی درونی‌تان را پیدا و از آن استفاده کنید.

تعداد افرادی که با دستاوردهایشان توانستند زندگی مردم جهان را متحول کنند، زیاد نیست. برخی معتقدند که آنها به خاطر خوش‌شانسی و اینکه در زمان درست، جای درستی بودند، این موفقیت را بدست آوردند. اما حقیقت این است که آنها از نیروی درونی‌شان برای رسیدن به اهداف‌شان استفاده کردند.

درباره میکروکتاب تسلط

در میکروکتاب تسلط، می‌خوانید که چطور نیروی درونی‌تان را پیدا و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایتان استفاده کنید. این میکروکتاب با استفاده از داستان‌های مختلف از افراد موفقی چون موتسارت و اینشتین به شما ثابت می‌کند که تنها چیزی که باعث موفقیت می‌شود، تسلط و یادگیری است. این میکروکتاب بهترین راهنما برای کسانی است که می‌خواهند به عالی‌ترین درجه قدرت برسند و ترس‌هایشان را به فراموشی بسپارند.

شنیدن میکروکتاب تسلط را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.

درباره رابرت گرین

رابرت گرین، نویسنده و سخنرانی محبوب و مطرح در سطح جهان است. او کتاب‌های زیادی را در زمینه قدرت، استراتژی و روش‌های جنگی به چاپ رسانده که هر کدام علاقه‌مندان خاص خود را دارد. معروف‌ترین کتاب او ۳۳ استراتژی جنگ است که با تلفیق وقایع تاریخی و وصل کردن آن به زندگی روزمره، شاهکاری در دنیای نویسندگی خلق کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۸٫۸ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۸٫۸ مگابایت