با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دختر ذرت

دانلود و خرید کتاب صوتی دختر ذرت

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دختر ذرت  نوشته  جویس‌کرول اُتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دختر ذرت

رمان عاشقانه و اجتماعی دختر ذرت نوشته جویس کارول اوتس، نویسنده معاصر آمریکایی است. اوتس در این کتاب از خلال یک داستان عاشقانه به وضعیت جامعه معاصر امریکا می‌پردازد. این اثر فضایی پر از تعلیق و توطئه دارد و نوعی آسیب‌شناسی جامعه کنونی ایالات متحده است.

 درباره کتاب صوتی دختر ذرت

 داستان دختر ذرت از یک مجموعه داستان این نویسنده به اسم «دختر ذرت و باقی کابوس‌ها» انتخاب و توسط ناهید طباطبایی ترجمه شده است.

داستان درباره گم شدن یک دختر ۱۱ ساله  کم‌هوش اما زیباست. مادر شاغل و مجرد وقتی به خانه‌اش بازمی‌گردد متوجه گم شدن دخترش می‌شود او ماجرا را به پلیس خبر می‌دهد و از همان آغاز داستان می‌فهمیم که سه نفر از همکلاسی‌های دختر او را دزدیده‌اند و قصدی شوم در سر دارند...

 نام داستان برگرفته از یک مراسم قربانی در قبایل سرخ‌پوست آمریکایی است. داستان سه زاویه دید و خط سیری نامنظم و پر از هذیان و تعلیق و راز و رمز دارد.

 شنیدن کتاب صوتی دختر ذرت را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

 اگر خواننده داستان‌های پر رمز و راز و هیجان‌انگیز و پرتعلیق هستید، حتما کتاب دختر ذرت را با صدای آزاده مویدی‌فرد گوش کنید و از آن لذت ببرید.

 درباره جویس کارول اوتس

 جویس کارول اوتس، در سال ۱۹۳۸ در نیویورک به دنیا آمد و دوران دبیرستان را در این شهر گذراند. سپس به دانشگاه سیراکیوز رفت و ادبیات انگلیسی خواند‍. کارول مدرک دکترای خود را از دانشگاه ویسکانسین گرفت و پس از آن به نویسندگی و تدریس مشغول شد. او در حال حاضر مدرس ادبیات خلاق دانشگاه پرینستون است.

جویس کارول اوتس بیش از ۷۰ رمان و داستان کوتاه نمایشنامه، مقاله ادبی و شعر منتشر کرده است. بیشتر داستان‌های او فضاهایی جنایی و رازآلود و هیجانی دارند. شخصیت‌های داستان‌های اوتس از میان مردم عادی انتخاب می‌شوند و سپس با ذهن توانا و خلاق نویسنده وارد وادی‌های ناگوار و پر از خشونت و هیجان می‌شوند و زندگی‌شان تحت تاثیر نیروهایی خارج از کنترل درمی‌آید. 


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Zahra Hosseini
۱۴۰۰/۰۱/۲۶

نمونه رو شنیدم. داستان هست ولی شبیه به شعر خونده شده. :/

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۷٫۵ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۷٫۵ مگابایت