با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سنگفرش هر خیابان از طلاست

دانلود و خرید کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست  نوشته  کیم وو چونگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست در زمینه موفقیت و مدیریت و کسب و کار، نوشته کیم وو چونگ، رییس سابق هیئت مدیره و مؤسس گروه دوو کره جنوبی است. این کتاب با ترجمه علی‌اکبر ایزدی توسنلو و صدای سحر رزاق‌زاده منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

کیم وو چونگ در این کتاب علاوه بر سرگذشت خود، تجربیاتش در دنیای کسب و کار و آن‌چه از زندگی آموخته‌ را بیان کرده‌است.

این کتاب که پرفروش‌ترین کتاب به زبان کره‌ای است در اصل حاوی پندهایی برای جوانان کره‌ای است؛ اما پیامی جهانی دارد؛ بنابراین کم‌کم بسط پیدا کرد و کامل‌تر شد. در کره‌ی جنوبی کتاب «کیم» همانند کتاب‌های کوچک «لی‌یاکوکا» رئیس «شرکت سهامی کرایسلر» که در آمریکا مشهور است، می‌درخشد. هوش سرشار کیم اولین سرمایه‌اش بود. او دریافت سخت کار کردن بهتر از خوش‌گذرانی و هدر دادن پول است. هرچند نظریه‌ی «نئوکونفوسیوسی» او در کره‌ی جنوبی مانند کلید طلوع کشور به‌عنوان کشوری صنعتی است که سایر کشورها از آن پیروی می‌کنند.

او می‌گوید: هر جا می‌روم، بلافاصله متوجه می‌شوم پول باید چگونه به‌دست‌آید. درجایی برای خنده گفتم:

سنگفرش هر خیابان از طلاست، بنابراین من فقط آن را جمع می‌کنم.

البته، هیچ جایی در دنیا نیست که خیابان‌هایش با پول فرش شده باشد. پول در آوردن در دنیا کار راحتی نیست و این کار به تلاش فراوان و سخت نیاز دارد.

شنیدن کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به همه کسانی که دوست دارند زندگی شغلی‌شان را تغییر دهند و موفق‌تر باشند پیشنهاد می‌کنیم

درباره کیم وو چونگ

کیم وو چونگ، موسس شرکت بزرگ و بین‌المللی «دوو» است که پس از جنگ کره، کار خود را بدون هیچ سرمایه‌ای از صفر شروع کرد. او این ایده را که شرق آسیا به مرکز تجاری جهان تبدیل خواهدشد، طراحی و اجرایی نمود. او کارش را با خرید و احیای شرکت‌های ورشکسته در کشورش شروع کرد. «کیم» به‌عنوان کارآفرینی برتر در هرجایی به سودآوری فکر می‌کرد تا جایی که بازار بسته‌ای چون ایران را هم فتح نمود. او بدون خستگی ۲۲ شرکت اصلی خود را که طیف وسیعی از فعالیت‌ها شامل صنایع سنگین، الکترونیک، ساخت پیانو و هتلداری را شامل می‌شود، هدایت می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۲٫۱ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
زمان۰۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۲٫۱ مگابایت