با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهکار

دانلود و خرید کتاب صوتی راهکار

مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهکار  نوشته  فیل اشتوتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهکار

کتاب صوتی راهکار، اثر بری میشلز و فیل اشتوتس است و به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید. راهکار را با ترجمه سحر امین و صدای محمد امرایی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی راهکار

راهکار برای افراد خلاق چیزی بیشتر از یک کتاب است. راهکار همان دستورالعملی است که بارها به آن رجوع می‌کنید. همان چیزی است که در زمان حل  مشکلات به دنبالش می‌گردید و زمانی که آن را به دست آوردید، خوشحال می‌شوید. بری میشلز و فیل اشتوتس در کتاب صوتی راهکار، به شما یاد می‌دهند مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید. اما چگونه؟

کتاب راهکار اطلاعات مفیدی برای حل مشکل به شما می‌دهد اما کارش در اینجا تمام نمی‌شود بلکه به شما در بیدارسازی نیروهای متعالی درونتان کمک می‌کند. واقعیت این است که برای این‌که این نیروها را همیشه در وجود خود زنده نگه دارید، باید تا آخر عمر به استفاده از راهکارها ادامه دهید. هدف کتاب راهکار هم همین است: رابطه‌ای پایان‌ ناپذیر با نیروهای متعالی برقرار سازید. شما باید بدانید و البته قویا اعتقاد داشته باشید که این نیروهایی که از آن‌ها صحبت شده است، وجود دارند. بنابراین استفاده از آن‌ها شما را به تغییراتی باورنکردنی می‌رساند و نحوه‌ی برخوردتان با مسائل را تغییر می‌دهد. 

در کتاب راهکار به دنبال کشف راه‌های تازه برای حل مشکلات می‌گردیم، تلاش می‌کنیم تا خلاف عادت عمل کنیم. عشق را فعال کنیم و از اقتداری که در درونمان داریم بهره بگیریم. در عین حال می‌توانیم دستاورهایی را که از این بینش تازه نصیبمان می‌شود، به دیگران هم منتقل کنیم.

کتاب صوتی راهکار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در زمان بروز مشکلات دست و پایتان را گم می‌کنید و نمی‌دانید باید چکار کنید، کتاب راهکار به شما کمک می‌کند.

فهرست 

  • کشف راهی تازه
  • راهکار، خلاف عادت
  • راهکار، عشق فعال
  • راهکار، اقتدار درونی
  • راهکار، جریان سپاس‌گزار
  • راهکار، احساس خطر
  • ایمان به نیروهای متعالی
  • دستاوردهای یک بینش تازه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۸٫۳ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۸٫۳ مگابایت