با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دموکراسی چیست؟

دانلود و خرید کتاب صوتی دموکراسی چیست؟

آشنایی با دموکراسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دموکراسی چیست؟  نوشته  کوین بویل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دموکراسی چیست؟

اگر به علوم سیاسی علاقه دارید و می‌خواهید با معنای دقیق دموکراسی آشنا شوید، کتاب صوتی دموکراسی چیست نوشته کوین بویل و دیوید بیتهام را بشنوید.

سخن از دموکراسی که به میان می‌آید همه یاد واژه مردم‌سالاری می‌افتند در حالی که این واژه برای افراد مختلف معانی مختلفی دارد.

اما به راستی دموکراسی چیست؟ تعدد احزاب؟ آزادی فردی؟ تأمین حقوق اقلیت؟ حکومت اکثریت؟ یا چیزی غیر از همه اینها؟ آیا ملاک مشخص و مورد قبولی وجود دارد که براساس آن بتوان کشور خاصی را دموکراتیک دانست یا میزان پیشرفت آن را در جهت دموکراسی ارزیابی کرد؟ آیا باید نهادها یا عملکردهای مشخصی در یک کشور وجود داشته باشد تا آن کشور را دموکراتیک بنامیم؟ یا اینکه دموکراسی می‌تواند با روشها و شکل های مختلف ظهور پیدا کند؟ 

 درباره کتاب صوتی دموکراسی چیست

نویسندگان کتاب دموکراسی چیست در این کتاب در صدد پاسخگویی به پرسش‌هایی هستند که مطرح شد. آنها در این اثر تلاش می‌کنند معانی گوناگون دموکراسی و ملاک‌های آن را بررسی کنند و به مخاطب بشناسانند. 

دیوید بیتهام و کوین بویل از سوی سازمان یونسکو مأموریت داشته‌اند مهم‌ترین سوالاتی را که امروزه درباره‌ی دموکراسی در جهان مطرح است، انتخاب کنند و به آن‌ها جواب‌هایی کامل، آشکار و قابل اعتماد بدهند. آنها در این کتاب با زبانی ساده از اساسی‌ترین و مهم‌ترین مفهوم سیاسی حال حاضر سخن می‌گویند و پرسش‌های بنیادین درباره دموکراسی را پاسخ می‌دهند.

 شنیدن کتاب دموکراسی چیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به علوم سیاسی و اجتماعی می‌توانند از این کتاب بهره‌مند شوند.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۹٫۷ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۹٫۷ مگابایت