با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج  نوشته  پرویز قاضی سعید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

رمان بلند خون در دخمه‌های گنج اثر نویسنده پیشکسوت ایرانی، پرویز قاضی سعید است که قسمت اول آن را می‌شنوید.

درباره کتاب خون در دخمه‌های گنج

لاوسون کارآگاه زبده آمریکایی و دستیارانش سامسون و ریچارد سه ماموری هستند که در این داستان پلیسی, در ژوهانسبورگ حضور دارند و به تدریج با قاچاقچیان خطرناک الماس و طلا در اعماق جنگل‌های خطرناک آفریقا و میان قبایل وحشی روبه‌رو می‌شوند. آنها برای مقابله با قاچاقچیان دست به عملیاتی کوبنده و حیرت‌آور می‌زنند.

درباره پرویز قاضی سعید

پرویز قاضی‌سعید متولد ۱۳۱۸ از نویسندگان عامه‌پسند ایرانی پیش از انقلاب بود. او پاورقی‌نویس روزنامه اطلاعات بود و در مجله اطلاعات دختران و پسران، داستان‌های پلیسی و عاشقانه می‌نوشت. قاضی سعید نویسندگی را از سن ۱۷ سالگی آغاز کرد و کتاب‌هایش به چاپ‌های دورقمی و بالاتر رسیدند. از کتاب‌های معروف‌تر او می‌توان «یک شاخه گل سرخ برای غمم» را نام برد.

قاضی سعید به همراه ر. اعتمادی از پی‌گیرترین پاورقی‌نویسان آن دوره بودند. لاوسون شخصیتی کارآگاهی است که در داستان‌های قاضی سعید محبوبیت فراوانی یافت.

شنیدن کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به داستان‌های کلاسیک جنایی و پلیسی را به شنیدن این اثر هیجان‌انگیز دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

لاوسون از پنجره هواپیما به پایین نگریست. اینک کرانه‌های سبز و انبوه ژوهانسبورگ که مرکز معاملات بزرگ طلا و الماس و در عین حال, مرکز قاچاقچیان خطرناک الماس و طلا است, از دور دیده می‌شد. با آرنج آرام به پهلوی ریچارد زد و گفت: نیم ساعت دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ خواهیم بود.

ریچارد با خستگی لبخند زد و جواب داد: هیچ مسافرتی خسته کننده تر از مسافرت هواپیما, ان هم از روی اقیانوس نیست. صدای مهماندار هواپیما در سالن طنین انداخت: به کشور اتحادیه آفریقای جنوبی خوش آمدید. خواهش می‌کنم کمربندها رو ببندید ما تا چند لحظه‌ی دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ بر زمین خواهیم نشست...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
غریبه
۱۳۹۹/۰۴/۲۵

عالی بود، داستان، اجرای گویندگان و صداگزاری خیلی خوب بود. (من وقتی سریالی منتشر شده بود گرفتم، اما اینطوری یکجا بهتره) کاش بقیه کتابای نویسنده هم به این شکل تولید می‌شد!

BEING MILAD
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

عالی بود عالی، انگاری داری فیلم می بینی. قسمت دومش رو کی می زارین؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۰٫۳ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۰٫۳ مگابایت