با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به جعبه دست بزن

دانلود و خرید کتاب صوتی به جعبه دست بزن

آخرین باری که کاری را برای اولین بار انجام دادی کی بود؟

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی به جعبه دست بزن  نوشته  ست گودین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی به جعبه دست بزن

ست گادین در کتاب صوتی به جعبه دست بزن، می‌خواهد شما به این سوال فکر کنید: آخرین باری که کاری را برای اولین بار انجام دادی کی بود؟

شنیدن نسخه صوتی کتاب به جعبه دست بزن با ترجمه‌ی صدف حکیمی‌زاده و صدای میلاد فتوحی، می‌تواند دنیای کاری شما را متحول کند.

درباره‌ی کتاب صوتی به جعبه دست بزن

شاید ست گادین را با کتاب‌های دیگری که در زمینه‌ی بازاریابی و موفقیت منتشر کرده است به خاطر بیاورید. در کتاب صوتی به جعبه دست بزن، ست گادین را می‌بینید که حرف‌هایی می‌زند که به ظاهر ساده است، اما چندان ساده به نظر نمی‌رسد. در حقیقت ست گادین در کتاب به جعبه دست بزن با تجربه‌هایش در کنار شماست. تجربه‌های متفاوتی که به شما کمک می‌کند تا به کسب و کارتان کمک کنید. برای آن نقشه بکشید، آن را رشد دهید. در کتاب به جعبه دست بزن می‌آموزید که چطور شرایط را بسنجید، چگونه اعتماد دیگران را کسب کنید و چطور بتوانید در سایه‌ی این اعتماد، درآمدی بالا و داشته باشید. مسیری که ساده به‌نظر می‌رسد اما پر از پیچ و خم و ریزه‌کاری‌هایی است که دانستش به شما کمک می‌کند جلوتر از دیگران قدم بردارید. 

کتاب صوتی به جعبه دست بزن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی به جعبه دست بزن، برای همه افرادی که در تلاش برای تحول کسب و کارشان هستند، کاربردی است. 

درباره‌ی ست گادین

ست گادین در۱۰ ژوئیه ۱۹۶۰ در ایالات متحده‌ی آمریکا متولد شد. شهرت او به دلیل کارآفرینی و سخنرانی‌هایش در زمینه کسب‌وکار است. مشهورترین اثر ست گادین، گاو بنفش، کتابی عالی و بدیع در زمینه‌ی تبلیغات و بازاریابی است.

بخشی از کتاب صوتی به جعبه دست بزن

برنامه‌نویس‌های کامپیوتر چطور این هنر را یاد می‌گیرند؟ آیا فرآیندی مرحله به مرحله‌ای است که تضمین کند کارتان خوب خواهد بود؟ همه‌ی برنامه‌نویس‌های عالی به شیوه‌ی یکسانی یاد می‌گیرند. آن‌ها به جعبه دست می‌زنند. کد نویسی می‌کنند و صبر می‌کنند تا ببیند کامپیوتر چکار می‌کند. سپس تغییرش می‌دهند تا ببینند کامپیوتر چکار میکند. این فرآیند را بارها و بارها تکرار می‌کنند تا زمانی که بفهمند جعبه چطور کار می‌کند. شاید منظور از جعبه‌ی کامپیوتر بازار یا مشتری باشد. شاید هم مدیرتان باشد. این یک معماست که فقط یک راه برای حل‌کردنش است. باید به آن دست بزنید. وقتی این‌کار را می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ وقتی آن‌کار را می‌کنید چطور؟ وقتی به جعبه دست می‌زنید کارایی‌هایش را نشان می‌دهد و هرچه بیشتر مهارت پیدا می‌کنید، نه تنها داناتر می‌شوید، بلکه مالکیت آن را به دست می‌آورید...

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۳٫۵ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۳٫۵ مگابایت