با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

دانلود و خرید کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

کتاب صوتی تفویض اختیار نوشته برایان تریسی دربردارنده برنامه‌ای برای ارتقای کارکنان و افزایش بهره‌وری آنان است. تفویض اختیار، یکی از اساسی‌ترین مهارت‌ها در مدیریت مؤثر است. بدون داشتن توانایی تفویض اختیار مؤثر و مناسب، نمی‌توانیم از همه توانمندی‌های بالقوه خود به عنوان یک مدیر بهره‌مند شویم.

یکی از تعاریف ارائه شده برای «مدیریت» عبارت است از دستیابی به نتایج مد نظر با استفاده از دیگران. جالب اینجا است که از دل همین تعریف می‌توان مفهوم تفویض اختیار مؤثر کارها، وظایف و مسئولیت‌ها را دریافت. تمایل و توانایی شما برای تفویض اختیار، امری ضروری برای پیشرفت و نیز موفقیت شما در شغل‌تان به شمار می‌رود.

 درباره کتاب صوتی تفویض اختیار

در کتاب تفویض اختیار، مجموعه‌ای از ایده‌های کلیدی را می‌آموزید که شما را به واگذار کننده‌ی بسیار بهتری تبدیل خواهد کرد. هر یک از این تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌ها در طول سال‌ها محک خورده، تأیید و تضمین شده‌اند.

 تفویض اختیار به شما امکان می‌دهد تا حوزه کاری‌تان را از آنچه می‌توانید انجام دهید به آنچه می‌توانید کنترل یا مدیریت کنید، گسترش دهید. به این معنی که در طول روز کاری می‌توانید بر کارهای محدودی تمرکز کنید که فقط خودتان از عهده انجام‌شان بر می‌آیید. 

 شنیدن کتاب صوتی تفویض اختیار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدیران سازمان‌ها و کسب وکارهای کوچک و بزرگ مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.


 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۹٫۴ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۹٫۴ مگابایت