دانلود کتاب صوتی تخت خوابت را مرتب کن اثر ویلیام. اچ. مک‌ریون با صدای پدرام شهرآبادی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تخت خوابت را مرتب کن اثر پدرام شهرآبادی

دانلود و خرید کتاب صوتی تخت خوابت را مرتب کن

۳٫۶ از ۶۴ نظر
۳٫۶ از ۶۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تخت خوابت را مرتب کن  نوشته  پدرام شهرآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی تخت خوابت را مرتب کن

کتاب صوتی تخت‌خوابت را مرتب کن نوشته ویلیام اچ مک‌ریون، ژنرال بازنشسته‌ نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ و شاید دنیای شما را تغییر دهند. این کتاب با صدای پدرام شهرآبادی منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی تخت‌خوابت را مرتب کن

کتاب حاضر، حاصل تلاش مک‌رِیوِن برای توضیح ده درسی است که در زمان آموزش خود در نیروی دریایی فرا‌گرفته است. او در این کتاب نحوه بهره‌گیری خود از این درس‌ها را در مسیر تبدیل شدن به انسانی که اکنون هست، شرح داده و برای اشاره به افرادی که با نظم، تلاش، ممارست، افتخار و شجاعت خود الهام بخش او بوده‌اند، به وقایع و داستان‌های کوتاهی متوسل شده است. شما هم می‌توانید سوای از جایگاه خود، برای پشت سر گذاشتنِ چالش‌های زندگی، این درس‌ها را به کار ببندید. مک‌ریون در این کتاب از درس‌هایی سخن می‌گوید که هیچ ربطی به جنسیت و سن وسال ندارند درس‌هایی که به پیروزی ما در مسیر چالش های زندگی کمک می کنند و برای همه به طور یکسان کاربرد دارند.

شنیدن کتاب تخت‌خوابت را مرتب کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر شما هم دوست دارید وظایف روزانه خود را درست و کامل انجام دهید و تمرین خودسازی کنید، این کتاب را بخوانید و به توصیه مک‌ریون عمل کنید. اول تخت خوابتان را مرتب کنید.

جملاتی از کتاب تخت‌خوابت را مرتب کن

وقتی کارآموزان می‌خواستند شنای شبانه هشت کیلومتری را شروع کنند، آب، بسیار سرد و موّاج بود. هم تیمیِ مک‌رِیوِن، کنار او در حال شنا بود. لباسِ خیسِ غواصی، ماسک و یک جفت کفش غواصی، تنها تجهیزاتِ آنها بود. به سختی برخلافِ جریانِ شدیدِ آب شنا می‌کردند. همینطور که به سمت اقیانوس پیش می‌رفتند، نورهایِ پایگاهِ نیروی‌دریایی که شنا را از آنجا آغاز کرده بودند، کم‌کم محو می‌شد. بعد از یک ساعت، حدود یک‌ونیم کیلومتر از ساحل دور شده بودند و به نظر می‌رسید در آب تنها هستند. شناگرانِ دیگری که اطراف‌شان بودند، در تاریکیِ شب ناپدید شدند.

مک‌رِیوِن می‌توانست چشمان هم تیمی‌اش را از پشتِ شیشهِ ماسکش ببیند. چهره‌اش، انعکاسی از وضعیتِ خودِ مک‌رِیوِن بود، چون هر دو به خوبی می‌دانستند که این آبها، پر از کوسهِ‌سفیدِ بزرگ است. قبل از شروعِ شنا، مربی‌ها هشدارهایی درباره کوسه‌هایی که احتمالاً سر راه شناگران سبز می‌شوند، داده بودند. اما ترسناک‌ترین‌شان، کوسه‌های سفید بودند. وقتی روی آب شنا می‌کنید و می‌دانید درست زیر پایِ شما موجودی بسیار خطرناک وجود دارد که آماده تکه‌پاره کردنتان است، ترس، تمام وجودتان را در بر می‌گیرد

معرفی نویسنده
ویلیام. اچ. مک‌ریون

ویلیام اچ مک ریون بازنشسته‌ی نیروی دریایی ایالات متحده است که در ۶ نوامبر ۱۹۵۵ در پاین‌هرست در کارولینای شمالی متولد شد. پدرش یک افسر نیروی هوایی بود و خانواده‌اش در کودکی ویلیام به تگزاس نقل مکان کردند. مادر مک ریون در تگزاس به دنیا آمده بود و خود مک ریون نیز به شدت به این ایالت احساس تعلق می‌کرد.

نظرات کاربران

مریم کریم زاده
۱۴۰۱/۰۴/۱۶

برای تغییر جهان،خودت را تغییر بده،و برای شروع این کار تختخوابت را مرتب کن.حرف جدید و تازه ای نیست و کل مطلب کتاب را میشد در حد همین یک جمله بیان کرد، هر چند حجم کتاب کم بود ولی توضیحات اضافی

- بیشتر
یکتا
۱۴۰۰/۱۲/۲۴

چهار فصل از کتاب نبود اما گویندگی بسیار عالی و شمرده بود👍⭐

سارا 🌸
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

گویندگی خیلی شمرده و گویا بود😊 متن کتاب هم مختصر و مفید🌸

وحیده
۱۴۰۱/۱۰/۰۵

ارزش یکبار خواندن رو داره .من بیشتر تعجب کردم چه قدر احساس افتخار می‌کنند سربازان و فرماندهان ارتش آمریکا بابت حملات و جنگهاهزاران کیلومتر دورتر از مرزهای امریکا....این سربازان جانشان را می‌دهند در حالیکه خیلی از اوقات بازیچه اهداف سیاست‌مداران

- بیشتر
محمدی
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

۴ تا از فصل های کتاب نیست! اما ترجمش عالیه

Fafa
۱۴۰۱/۱۲/۰۱

همشهری های دلاور آمریکایی در یازده سپتامبر.به نظرم یک نویسنده شستشوی مغزی شسته نوشته.

Delaram Soltani
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

چهار فصل از کتاب نیست در ورژن صوتی .

رضا
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

کتابی کم نظیر که آدمو با شرایط حقیقی زندگی آشنا میکنه

یلدا
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

کتاب جالبی بود

Tahoora
۱۴۰۱/۱۲/۲۵

گویندگی خیلی خوب و شمرده ای داشت کتاب جالب و کاربردی ای بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۶٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۶٫۳ مگابایت