با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سامورایی هاگاکوره

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب سامورایی هاگاکوره

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب سامورایی هاگاکوره  نوشته  یاماموتو چونه موتو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب سامورایی هاگاکوره

کتاب صوتی سامورایی هاگاکوره، به معنای پوشیده با برگ یا برگ‌های پوشیده، اثری از یاماموتو چونه‌موتو است که راهنمای عملی و روحانی یک جنگجو است. 

سیدرضا حسینی کتاب سامورایی هاگاکوره را به فارسی برگردانده است. نسخه صوتی این اثر را با صدای آرش نصیرپور، می‌شنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی سامورایی هاگاکوره

کتاب هاگاکوره، در واقع چکیده‌ی گفت‌وگوهای یاماموتو چونه‌موتو و راهبی جوان در طول هفت سال است. هاگاکوره را به عنوان رهنمای علمی و روحانی یک جنگجوی سامورایی می‌شناسند. کتاب هاگاکوره، کتابی درباره‌ی قدرت اراده است. هاگاکوره را می‌توان به نوعی کتاب فلسفی هم دانست. مثلا یکی از نکاتی که در این کتاب عنوان می‌شود این است که انسان‌ها به مدد تأمل ساده به هر کجا که بخواهد می‌تواند برسد. از مطالب دیگری که در کتاب هاگاکوره بیان می‌شوند می‌توان به مرگ، گفتار و کردار، همت در کارها، اطاعت از امیران، وفاداری، آراستگی سامورایی، نیایش و ... اشاره کرد.

کتاب صوتی سامورایی هاگاکوره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید با فلسفه و نگاه و بینش سامورایی‌ها به دنیا، آشنا شوید، کتاب صوتی سامورایی هاگاکوره، راهنمای خوبی برای شما است.

بخشی از کتاب صوتی سامورایی هاگاکوره

روز شانزدهم می سال ۱۷۰۰ نابشیما میتسوشیگه سومین امیر منطقه‌ای که اکنون به استان ساگا معروف است در سن ۶۹ سالگی درگدشت. یکی از نزدیک‌ترین مریدان وی یاماموتو چونه‌موتو که از کودکی به خدمت میتسوشیگه مشغول بود، در آن زمان چهل و دوساله بود. او که به واسطه‌ی فرمان‌های خاندان خویش و نیز فرمان دولت حکومتی توگوگاما از خودشکی آیینی به نشانه‌ی همدلی با مرگ امیر منع شده بود، سرخورده از تمایلات و گرایش‌های جانشین میتسوشیگه، درخواست استعفا کرد و به وی اجازه داده شد به کسوت یک راهب بودایی درآید. آن تابستان او به عزلت‌گاهی کوچک در مکانی به نام کورتوسو چیگارو که در دوازده کیلومتری شمال قلعه‌ی ساگا بود کوچ کرد. در آنجا سال‌ها در انزوا زیست....

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
yasiz
۱۳۹۹/۰۸/۱۷

فصل پنجم چرا نیس؟:/

کاربر ۲۰۲۰۷۶۹
۱۴۰۰/۰۴/۱۴

فصل پنجم حذف شده است، لطفاً هر چه سریعتر اضافه کنید!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۲٫۵ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۲٫۵ مگابایت