با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چرخ بدشانسی اثر کیت مک‌مولان

دانلود و خرید کتاب صوتی چرخ بدشانسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چرخ بدشانسی  نوشته  کیت مک‌مولان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چرخ بدشانسی

کتاب صوتی چرخ بدشانسی نوشته کیت مک‌مولان با ترجمه فرزانه مهری و صدای اعظم حبیبی منتشر شده است. کتاب چرخ بدشانسی یکی از هفت جلد مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها است که برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

دربار کتاب صوتی چرخ بدشانسی

ویگلاف و آنگوس و اریکا سه دانش‌آموز مدرسه نابودکنندگان اژدها هستند که قرار است با تیم قوی مدرسه هنرستان شوالیه‌های اصیل بر سر مقام دانش‌آموز نخبه مسابقه بدهند اما کاپیتان تیم فردی به نام لاف زن است که ادعا می‌کند از همه چیز خبر دارد و پشت‌سر هم موجب دردسر می‌شود. بچه‌ها به دنبال راه اساسی‌ای هستند که از شر این کاپیتان خلاص شوند و بتوانند مقام اول را کسب کنند.

شنیدن کتاب چرخ بدشانسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب سرشار از تخیل و اتفاقات خنده‌دار است آن را به تمام کودکان پیشنهاد می‌کنیم

درباره کیت مک مولان:

کیت مک مولان؛ نویسنده کتاب صوتی چرخ بدشانسی در سال ۱۹۷۴ میلادی و در سنت لوئیس، میسوری متولد شد. دوران کودکی‌اش را با داستان‌هایی که پدرش و شعرهایی که مادرش با صدای بلند می‌خواند، سپری کرد.  اولین تجربه کاری‌اش معلمی بود. کیت مک مولان از دانشگاه ایالتی اوهایو و از رشته آموزش ابتدایی فارغ‌التحصیل شد و تا مقطع کارشناسی ارشد در این رشته تحصیل را ادامه داد. او  به همراه خانواده خود در نیویورک زندگی می‌کند. این نویسنده تا  امروز بیش از ۵۰ جلد کتابچاپ کرده است.

از  دیگر آثار این نویسنده: 

تربیت اژدها در ۹۷ مرحله، پیرترین اژدهای جهان، شمارش معکوس تا آغاز سال ۱۰۰۰، سرلانسلوت کجایید، به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید، نحسی روز جمعه سیزدهم، هرگز به ترول ها اعتماد نکن، پایان مدرسه برای همیشه، لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست، شبح سرهربرت، غول کوچک؛ مشکل بزرگ، کمک پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند، سنگ سیاه‌چال، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، انتقام بانو اژدها، گردش علمی در غبار مرگبار، دردسر اژدهاهای دو قلو، سر لانسوت کجایید؟، خطر! جادوگران مشغول کارند و...


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۶٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۶٫۹ مگابایت