با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی موفقیت

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی موفقیت  نوشته  گروه نویسندگان آرکتورس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی موفقیت

کتاب صوتی موفقیت نوشته گروه نویسندگی آرکتورس با ترجمه امیرحسین میرزائیان و با صدای کامبیز خلیلی منتشر شده است. کتاب موفقیت دربردارنده مجموعه کلمات و جملات قصار با موضوع موفقیت از شخصیت‌های گوناگون علمی فرهنگی و هنری است.

درباره کتاب صوتی موفقیت

همه‌ی ما رؤیای موفقیت در چیزی را داریم، هرچند که معنای واقعی موفقیت برای هر کدام از ما متفاوت باشد. بعضی‌ها موفقیت را در مقام، قدرت و ثروت می‌بینند. برای بعضی‌ها هم موفقیت فقط به معنای یافتن آرامش، خوشبختی و حس رضایت است. بعضی‌ها هم که هنوز نمی‌دانند شور حقیقیِ چه چیزی را دارند، موفقیت مانند شهری اسرارآمیز است که در نقشه‌ی زندگیشان دیده نمی‌شود. ما این کتاب کوچک را نوشته‌ایم تا برای هر کسی که آرزوی فردای بهتری دارد کمکی باشد. در این کتاب، انواع مختلف موفقیت را بررسی می‌کنیم و چگونگی کشف مهم‌ترین هدف‌هایتان و دست‌یافتن به آن‌ها را به شما می‌آموزیم.‌

آدم‌های موفق از تمام پیشه‌ها و موقعیت‌های اجتماعی، از روزگاران کهن تا دوران مدرن، اندیشه‌هایشان را در این‌باره در قالب کلمات به شما می‌گویند.

شنیدن کتاب موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و فرصت ندارند کتاب‌های طولانی را بخوانند و بشنوند پیشنهاد می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ali
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

عالییییییییی بود ۵ ستاره کمه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۷٫۶ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۷٫۶ مگابایت