با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیین دوست‌یابی

دانلود و خرید کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

چگونه دوست پیدا کنیم و بر دیگران تأثیر بگذاریم

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آیین دوست‌یابی  نوشته  دیل کارنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

کتابچه صوتی آیین دوست‌یابی چکیده مهم‌ترین مطالب کتاب آیین دوست‌یابی دیل کارنگی است. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید چگونه دوست پیدا کنید و بر دیگران تاثیر بگذارید.

درباره کتاب آیین دوست‌یابی

کتاب آیین دوست‌یابی در شما حس انسان‌دوستی بوجود آورده و نه تنها شما را تشویق به خوش‌رفتاری با دیگران می‌کند، بلکه به شما یاد می‌دهد که چگونه در برابر دیگران بُردباری کنید.

دِیل کارنِگی این کتاب را با این امید نوشت که باعث شود جوامع خوشحال و موفق شوند. او دانش و فهمِ خود را به شکل این کتاب درآورد و این کتاب هدیه‌ای به تمام بشریت است. این کتاب با توجه به آموزه‌هایش یک شاهکار است و به شما درس‌هایی آموخت که ممکن است حتی والدین شما در آموزش آن‌ها کوتاهی کرده باشند.

این کتابِ پرفروش به شما می‌آموزد که وقتی دیگران در حرکت به سوی مراتب بالا با چالش روبرو هستند، خود را در جمع برجسته کنید. شما می‌توانید با به دست آوردن رای و نظر اطرافیان خود، چه دوستان و چه کسانی که از شما بالاتر هستند، راه خود را بسوی برتری باز کنید . این کتاب، کلید شما برای دستیابی به ظرفیت‌های درونی خود است، درحالی که بدون داشتنش ممکن بود سالها طول بکشد تا به این نکته‌ها پی ‌ببرید.

اگر می‌خواهید بر دیگران تاثیر بگذارید، در برخورد با آن‌ها، از خود گذشته باشید. دیگران بسیار خوشحال می‌شوند وقتی می‌بینند کسی غیر از خودشان به آن‌ها اهمیت می‌دهد و آن‌ها را دوست می‌دارد.

سعی کنید انسانی از خود گذشته باشید و در مورد آنچه دیگران می‌خواهند صحبت کنید. برای تاثیرگذاری برروی دیگران، لازم است به دیگران اجازه دهید با شما صحبت کنند و با شما راحت باشند و بعد می‌توانید به آن‌ها بیاموزید چطور آنچه را که می‌خواهند به دست آورند.

درباره دیل کارنگی

دیل کارنگی نویسنده بهترین کتاب‌های توسعه فردی است. کتاب پرفروش او آیین دوست‌یابی در سال ۱۹۳۶، ۱۵ میلیون جلد فروش داشت و هنوز هم کتاب محبوبی است. کارنگی کتاب نگرانی بس است، زندگی کن را به این دلیل نوشت که حس می‌کرد، به دلیل نگرانی بیش از حد، یکی از غمگین‌ترین شهروندان نیویورک است و می‌خواست راهی برای پایان دادن به این نگرانی‌ها پیدا کند.

شنیدن کتابچه آیین دوست‌یابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل آیین دوست‌یابی را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت