با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دست‌یابی به اهداف

دانلود و خرید کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف

فرآیند تعیین اهداف و چگونگی دستیابی به آنها

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف

کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف نوشته دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی در حوزه موفقیت است. است. او در این کتاب مراحل هدف‌گذاری در زندگی و شیوه رسیدن به اهداف را توضیح میدهد.

درباره کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف

دارن هاردی در این کتاب می‌گوید ما به خاطر طبیعتمان موجودات هدف‌داری هستیم. مغز ما دائما درحال تلاش برای هماهنگ کردن دنیای بیرون با آن چیزی است که در درونمان می‌بینیم و دنبالش هستیم.

زمانی که برای خودتان هدف تعیین می‌کنید به مغزتان چیزی می‌دهید که بتواند روی آن تمرکز کند و مانند این است که به ذهنتان چشم هایی تازه می‌دهید تا تمام مردم و موقعیت‌ها و صحبت‌ها و منابع و ایده‌ها و خلاقیتی را ببینید که در جهت هدفتان است. پس دنیای بیرونی‌تان با چیزی که درونتان هست هماهنگ می‌شود.

اهداف به شما جهت و بینش می‌دهند و با داشتن اهداف مشخص و مکتوب پیش چشمتان، کائنات به شما چیزی می‌دهد که به دنبالش هستد.

شنیدن کتاب صوتی دست‌یابی به اهداف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
س ز
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

واقعا دارن هاردی مثال های جالبی میزنه که من تاحالا نشنیدم. بخش دوم این پادکست به نظرم برای همه مناسبه، میاد ۵ تا مورد رو عنوان می کنه که چرا ما به هدف هامون نمی رسیم.

soty ketab
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

خوب نبود پیشنهاد نمیکنم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۱ مگابایت