با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فوتبال علیه دشمن

دانلود و خرید کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن

۴٫۴ از ۱۶۹ نظر
۴٫۴ از ۱۶۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن  نوشته  سایمون کوپر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن

فوتبال علیه دشمن نوشته سایمون کوپر، با ترجمه عادل فردوسی پور، اولین‌بار در بهار ۱۳۸۹ در ایران منتشر شد و به سرعت در لیست پرفروش‌های بازار کتاب قرار گرفت. علاقه‌مندان به این کتاب هم می‌توانند فایل متنی آن را در طاقچه بخوانند و هم به صوتی آن با صدای خود عادل فردوسی‌پور گوش دهند و لذت ببرند.

 درباره کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن

سایمون کوپر در فوتبال علیه دشمن از قدرت و نفوذ فوتبال در عرصه‌های غیرفوتبالی می‌گوید از تأثیر شگرف فوتبال در دگرگونی ساختارهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی حرف می‌زند و از مرزهای ناپیدای این ورزش عجیب که بسیار فراتر از محدوده مستطیل سبز است و وسعتی به اندازه جهان دارد.

کوپر کتابش را در سال ۱۹۹۴ منتشر کرد و در همان سال جایزه کتاب ورزشی برتر سال مؤسسه ویلیام هیل را به‌دست‌آورد. او از اوکراین تا کامرون و از برزیل تا آفریقا برای فهمیدن حقایق غیر فوتبالی این ورزش سفرکرد تا بفهمد چرا فوتبال، این ورزش ساده، می‌تواند در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی تا این حد تأثیرگذار باشد.

سایمون کوپر دراین اثر، نقش موثر و پررنگ فوتبال را در سیاست، تحولات اجتماعی و حتی اداره کشورها به روشنی توضیح داده‌است. شاید بهترین انگیزه برای خواندن فوتبال علیه دشمن تعبیری است که سایمون بارنز نویسنده روزنامه تایمز درباره آن دارد: 

«اگر فوتبال را دوست دارید، این کتاب را بخوانید... و اگر فوتبال را دوست ندارید، باز هم این کتاب را بخوانید!»

شنیدن کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 ماهم از گفته سایمون بازنز نویسنده روزنامه تایمز پیروی می‌کنیم و به کابران طاقچه می‌گوییم اگر فوتبال را دوست دارید این کتاب را گوش کنید و اگر فوتبال را دوست ندارید، باز هم این کتاب را گوش کنید. 

 درباره سایمون کوپر

سایمون کوپر نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی متولد اوگاندا است. او درباره ورزش از منظر انسان‌شناسی می‌نویسد. کوپر در دانشگاه اکسفورد، تاریخ خوانده و معمولا درباره فوتبال می نویسد و درباره فرهنگی که ان را احاطه کرده بحث می‌کند. 


 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۱)
mortrzaعالى بوړ
۱۳۹۹/۰۵/۱۰

عالی

کاربر ۲۲۶۶۷۲۷ علیرضا
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

عالیه

کاربر ۱۱۹۷۱۶۴
۱۳۹۸/۰۸/۲۰

عالی

محمد حسین ۳۸۳۱
۱۳۹۹/۰۶/۱۶

عالی

پویا عنداله
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

نوشته ی جذاب برای عاشقان فوتبال ترجمه ی روون صدای جذاب عادل آشنایی با فوتبال، فرهنگ های مختلف تو دنیا و همگرایی این دو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۷۵٫۷ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۷۵٫۷ مگابایت