با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آخرین شاهدان

دانلود و خرید کتاب صوتی آخرین شاهدان

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آخرین شاهدان  نوشته  سوتلانا  آلکسیویچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آخرین شاهدان

کتاب گویای «آخرین شاهدان» کتابی دیگر از سوتلانا آلکسیویچ، نویسنده کتاب پرفروش «نیایش چرنوبیل» است. آلکسیویچ در این کتاب سوژه‌ای بکر یافته است. او به سراغ متولدین روزهای پایان جنگ جهانی در روسیه رفته است. کسانی که دوران کودکی‌شان را در اوج بحران جنگ جهانی سپری کرده‌اند. او در این کتاب با این افراد مصاحبه کرده است. کسانی که این روزها یا از دنیا رفته‌اند یا روزهای پایانی عمرشان را می‌گذرانند و زندگی برایشان جز کوله‌باری از خاطرات تلخ و رنج و اندوه نبوده است. آلکسیویچ در این کتاب روایت‌ها را عینا نقل کرده و آنها را دستکاری و یا درباره‌شان قضاوتی نکرده است. او با این اثر تنها به شنیده شدن صداهای مختلف بازماندگان جنگ کمک کرده است ویژگی آثار الکسیویچ را باید همین چند صدایی بودن آثارش دانست و نثرش، که زبانی ساده دارد اما از حوادثی بزرگ و دهشتناک می‌گوید. همین روایت ساده از رویدادهای بزرگ است که هضم آن را برای مخاطب میسر می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
hamed318
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

دو کتاب قبلی نویسنده یعنی"صداهایی از چرنوبیل" و "جنگ چهره زنانه ندارد" خیلی بدیع و جذاب و پرمحتوا بود. پر از تحلیل های روانشناسانه، پر از اتفاق. کتاب آخرین شاهدان خاطرات محوی از کودکان دوران جنگ است، فلذا از نظر محتوایی

- بیشتر
مهرگان
۱۳۹۸/۰۷/۲۷

کتاب خوبیه، زشتی و پلیدی جنگ را به خوبی به تصویر میکشه. کاش کتاب غیر صوتی ش بود. کیفیت صداش تیکه به تیکه افت می کنه و خیلی بد میشه

tsr.159
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

محتوای کتاب خوبه، کیفیت صدا افتضاح ... بعضی قسمتها به سختی شنیده میشه . تعجب میکنم از طاقچه، یعنی کسی فایل صوتی رو چک نکرده؟!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۹٫۷ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۹٫۷ مگابایت